Dokonale upravené nehty se Sally Hansen Insta Gel Strips!

| 6.5.2016 | Novinky, Pečujte o sebe, Rychlovky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Zkusili jsme pro Vás žhavou novinku v péči o nehty – převratné nálepky, které suplují lak na nehty. Tato šikovná sadička Sally Hansen Salon Insta Gel Strips nás zaujala zejména proto, že obsahuje i gelový vrchní lak, po jehož nanesení na ,,nálepku“ je ho nutné zapéct pomocí LED lampy. V sadě naleznete vše potřebné. To vše za méně než 80 Kč.

Dokonale upravené nehty za pár minut

Každá toužíme po dlouhotrvající manikúře, která bude rychlá a pohodlná pro domácí použití. Také musí vydržet o něco prudší zacházení, přeci jen nejsme princezny, které domácí práce přenechávají svým poddaným.

Selským rozumem jsme došli k názoru, že pokud něco zapečeme v LED lampě, mělo by to mít trvalejší efekt. LED lampu proto ve své výbavě mám, takže testování nic nebránilo. Tolik k teorii a teď se pojďme podívat, jak tato sada od Sally Hansen funguje v praxi.

Co vše sada Sally Hansen obsahuje:

  • 16x Gel Polish Strips & Tips Odstin – 490 Tips Over
  • 4 ml vrchní Gel Top Coat
  • 2x Nail Cleanser Pads (čistící tampóny)
  • Začišťovač nehtů
  • Pilník

Jak jsem postupovala?

1. Čistý nehet jsem nejdříve zapilovala do požadovaného tvaru a kůžičku okolo nehtu zatlačila dřívkem. Následně jsem nehet odmastila čistícími tampónky, které sada obsahuje.

2. Osvobodíme nálepku vhodné velikosti odpovídající našemu nehtu z obalu a průhledné folie a umístíme ji její lepicí stranou co nejpřesněji na nehet – což se ukázalo být napoprvé těžší než jsem myslela. Po umístění nálepky ji hezky uhlaďte pomocí hladké strany pilníku a dřívka, aby dobře k nehtu přilnula. Nálepka je univerzální – přečuhující část jednoduše odpilujte.

3. Nyní máme podklad hotový a jelikož jsem si vybrala sadu francouzské mankúry, pustila jsem se do lepení horního proužku obdobným způsobem. Šíři horního proužku si můžete libovolně zvolit.

4. Poslední krok, který zbýval, bylo nanesení průhledného vrchního gelového laku. Lak naneste po celé ploše nehtu a nezapomeňte přejet i hranu. Potom již stačilo nehet nechat 30 vteřin v LED lampě, setřít jeho povrch čistícím tampónkem a bylo hotovo. Nehtík byl po zapečení krásně lehký a pevný.

Sally Hansen Salon Insta Gel Strips French Mani

Sally Hansen Salon Insta Gel Strips French Mani

Verdikt

Délka trvání celého procesu

Na jeden nehet si vyčleňte cca 5 minut – zkušená manikérka to zvládne jistě rychleji, někdo pomaleji. Již při třetím nehtu jsem našla ten správný grif a postupovala jsem čím dál rychleji, než jak tomu bylo u prvního nehtu.

Výdrž

Po zapečení všech nehtů jsem podrobila sadu Sally Hansen Salon Insta Gel Strips French Mani všem běžným opotřebením, a rozhodně jsem je nijak nešetřila. Samotnou mne zajímalo, zda opravdu vydrží. Výrobce uvádí výdrž až dva týdny. Nevěřila jsem, ale světe div se – 8 dní byly nehty opravdu krásné, bez jediné viditelné známky opotřebení. Poté se již začala hrana lehce odlupovat, ale nic šíleného.

Sally Hansen Salon Insta Gel Strips French Mani

Sally Hansen Salon Insta Gel Strips French Mani

Praktičnost

Určitě Vám úprava nehtů touto metodou zabere nějaký čas, ale poté máte opravdu téměř na 14 dní vystaráno a nemusíte se o ně starat, tak jako u běžného laku na nehty. Jediným mínusem je nutnost investice do vlastní LED lampy. Vše ostatní je již součástí sady, kterou pořídíte za méně než 80 Kč.

Vzhled

Nehty po tomto procesu vypadají opravdu krásně – leskle, upraveně a na domácí podmínky vysoce profesionálně.

Za nás můžeme Sally Hansen Salon Insta Gel Strips jen doporučit, tak jako celý sortiment nehtové kosmetiky na Sally Hansen!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This