Dolce Dolce Dolce&Gabbana

| 15.11.2017 | O nás | 0 komentářů

Nevtíravé květinové vůně Dolce pocházející z dílny světoznámého italského domu Dolce & Gabbana. Dominuje jim jemný leknín, který doplňuje narcis a neroli. Vůně Dolce je ideální pro každodenní užívání, je lehká, svěží a příjemně voní.

Jaký Dolce & Gabbana jen vybrat?

V lednu letošního roku jsem vychválila květinovou krásku Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops. Mé nadšení stále trvá, okolí lichotí a až jednoho dne dojde, s největší pravděpodobností si ji znovu koupím. Vážně mi sedla. Vánoce se blíží a domluvili jsme se s přítelem, že si jeho máma zaslouží nějakou novou hezkou vůni. Již vyzkoušela Burberry Body a byla z ní nadšená. Jenže ta již došla, a proto Ježíšek nezahálel a objednal nový voňavý kousek. Mladší sestřička Dolce Floral Drops (narozená v roce 2015) je skvělá, riskla jsem tedy Dolce & Gabbana Dolce.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/916755173 img 6995

Dolce 50 ml x Dolce Floral Drops 75 ml

Dolce vzhled

Vzhled flakónů vůní z řady Dolce si je velmi podobný – oblé linie, vršek v podobě bílé květiny s malou růžovou růžičkou uvnitř a okolo černá mašlička. Dolce Floral Drops je ukrytá ve flakónku z matného skla a prvorozená Dolce má sklo čiré. Psacím písmenem napsaný název vůně Dolce vybízí k ochutnávce … je zbytečné napínat – ano, je boží!

This slideshow requires JavaScript.

Co obsahuje?

V roce 2014 Dolce & Gabbana přichází na trh s dolce (neboli sladkým) nápadem. Italové se vyznají a kombinace následujících ingrediencí zapříčinila narození květinové vůně Dolce & Gabbana Dolce, která je líbivá, příjemná a nenabažitelná. Neroli a květ papáji se mísí s leknínem, narcisem a bílým květem Amaryllisu pocházející z daleké jižní Afriky. Závěr dámské vůně Dolce se ukrývá kašmír a pižmo.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/304806575 img 7122

Dolce & Gabbana Dolce se mi hodí pro dvě skupiny lidí. Buď se bude líbit hippie dítkům hledající něco sladkého, jemného, květinového a zároveň vkusného. A nebo starším ročníkům, které nemají rády výrazné a intezivní vůně (např. jako Chanel) a přejí si být unesené do tiché zahrady, kde slunce svítí a starosti mají vstup zakázán.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1125020955 img 7121

Home Dolce Home

Že jsem až moc optimistická? Když ono to s těmi verzemi Dolce ani jinak nejde. Ten název je Dolce, samotná vůně je Dolce a jejich nositelka musí být taky Dolce.

Jaká je vaše (snad) Dolce zkušenost?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This