Donna Karan New York

| 28.8.2014 | A - G, Novinky, Značky od A-Z | 0 komentářů

DKNY, v plném znění Donna Karan New York, je americká módní značka založená návrhářkou Donnou Karan a jejím zesnulým manželem Stephanem Weiss. Za celý svůj úspěch vděčí svým ženským instinktům. Malá Donna se narodila do rodiny krejčího. Není se tedy čemu divit, že má módu doslova v krvi.

Začala navrhováním pro společnost Anne Klein, postupně však měla stále větší a větší nutkání osamostatnit se. V roce 1984 proto založila vlastní módní společnost. Postupně začala rozšiřovat svůj módní arzenál o jednotlivé kolekce DKNY Jeans, Men, Active či o dětské kolekce nebo bytové a kosmetické výrobky.

Donna Karan Donna Karan for WomenVůbec první parfém Donna Karan Donna Karan spatřil světlo světa v roce 1992 a byl vytvořen ve spolupráci s Estee Lauder. Vůně byla plná čerstvých meruněk, bergamotu, v jehož pozadí lehce vystupovaly zelené tóny. Na vrcholu se do popředí drala vůně broskve a ananasu, které v pravidelném rytmu vystřídala vůně karafiátu, jasmínu, lilie, orchideje, růže a ylang-ylang v srdci.

K dnešnímu dni má na svém kontě tato kreativní a neotřelá módní návrhářka více jak 100 různých parfémů. Když se řekne DKNY, snad všem, kdo se o svět parfémů alespoň trochu zajímají, se vybaví jablko. Právě řada Be Delicious je vůbec nejúspěšnější a bezesporu nejznámější.

Řada Be Delicious

Všechny parfémy DKNY pro Vás

Celou řadu Be Delicious spojuje design flakónu ve tvaru jablka. Všechna jablíčka Vás ohromí svou svěžestí a ovocnou šťavnatostí. Ať už si přivoníte k temnému Be Delicious Night, který vyjadřuje pomocí orientálních podtónů opojnou energii noci v New Yorku nebo k Be Delicious Fresh Blossomkterá v sobě mísí svěžest grapefruitu, vitalitu černého rybízu a ženskost sladké meruňky, vždy budete mít chuť se do jakéhokoliv jablíčka Donny Karan zakousnout.

Řada Pure DKNYMezi další velmi oblíbené řady parfémů DKNY patří Pure, ve které se snaží propojit lidský element s čistou přírodou. Každý ze 3 parfémů DKNY Pure má jednu základní složku, která je pro parfém stěžejní. Vanilka zcela vévodí parfému DKNY Pure. Pro parfém DKNY Pure Verbena je dominantní osvěžující citrónové aroma. Pro poslední ze trojice parfémů, Pure A Drop of Rose, je stěžejní romantická růže.

parfémy DKNYŘada DKNY Summer je na trhu již od roku 2006 a každý rok přináší pro milovníky značky DKNY skvělou letní párty uzavřenou ve flakónu, jehož design připomíná obrys mrakodrapu tyčícího se nad centrem New Yorku. Pokud jste ještě neokusili lahodnou a šťavnatou vůni parfémů Donna Karan, neváhejte, podzim se blíží a jablíčka postupně opadávají.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This