Ecodenta – zubní pasty vytvořené přírodou, zdokonalené vědou

| 10.1.2019 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Zářivý úsměv a zdravé zuby jsou přáním každého z nás. Nenechávejte výběr zubní pasty náhodě, dopřejte raději svým zubům maximální péči se značkou Ecodenta. Budete více než mile překvapeni, jaké unikátní produkty má tato značka zubní péče ve své nabídce.

Blahodárné účinky přírodní péče

Při výběru zubní pasty je pro nás mnohdy rozhodujícím faktorem nízká pořizovací cena, až poté většinou sledujeme složení a účinné látky. Ecodenta však ve spolupráci s Litevskou univerzitou lékařských věd vyvinula specifické řady zubní péče, které v sobě spojují ty nejkvalitnější, ekologicky šetrné, přírodní látky a nejmodernější vědecké poznatky. A jejich cena? Na Elnino.cz seženete 100 ml balení zubní pasty kolem 100 Kč.

Ecodenta

Ecodenta

Zubní pasty Ecodenta přitom neobsahují škodlivé abrazivní nebo pěnivé látky, peroxid či parabeny. Jen kvalitní přírodní složení, které bude váš chrup hýčkat min. 2x denně. Kromě čistě přírodních látek je nedílnou součástí zubních past Ecodenta i přírodní zdroj kalcia, který je schopen zacelit mikroskopické praskliny na sklovině poškozených zubů. Díky tomu tak zubní pasty Ecodenta velmi účinně předchází vzniku zubního kazu. Není se proto čemu divit, že značku Ecodenta doporučují i uznávaní zubní lékaři.

Černá bělící pasta, která opravdu funguje

Hledáte něco opravdu nevšedního? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít možnost otestovat netradiční bělící černou zubní pastu Ecodenta Toothpaste Black Whitening s černým uhlím. Běžně jsme zvyklí na bílé, modré nebo zelené zubní pasty, ale černá? To není vtip, ale tak trochu návrat ke kořenům. Věděli jste, že dávno předtím, než byla vynalezena první zubní pasta, se k čištění zubů používalo právě černé uhlí?

Ecodenta Toothpaste Black Whitening

Ecodenta Toothpaste Black Whitening

Nelekejte se, černá pasta Ecodenta Toothpaste Black Whitening je po nanesení na zubní kartáček opravdu černá. Při čištění zubů však vytváří šedivou pěnu. Zpočátku trochu nezvyklý pohled, ale věřte, že to za překonání stojí. Chuť není typicky mentolová, ale i přesto dokáže ústní dutinu dostatečně osvěžit. Při dlouhodobějším používání budou vaše zuby o poznání bělejší a pocítíte i výrazné snížení citlivosti dásní. Navíc obsahuje i aktivní extrakt ze zeleného čaje, tzv. Teavigo, které výrazně zabraňuje tvorbě zubního plaku a kamene a má silný antibakteriální účinek.

Ecodenta Cosmos Organic Juicy Fruit

Ecodenta Cosmos Organic Juicy Fruit

V nabídce značky Ecodenta však naleznete daleko více netradičních produktů – speciální pastu proti skvrnám od nápojů a tabáku, dětskou zubní pastu s neuvěřitelným obsahem 99,7 % čistě přírodních surovin (jako byste svým dětem vymačkali na zubní kartáček čerstvé ovoce) či osvěžující kokosovou ústní vodu.

Vyzkoušejte a zamilujte se také do nevšední zubní péče od Ecodenta. Věřím, že se k běžné zubní pastě již nebudete chtít vrátit.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This