Elegantní Elizabeth Arden Always Red

| 15.1.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Dámská vůně Elizabeth Arden Always Red je luxusní sladkou květinově-orientální vůní, díky které na sebe jednoduše strhnete pozornost. Ukažte celému světu, že jste ženou s velkým „Ž“.

Sladká tak akorát

Ač mám zálibu v gurmánských vůních, přeslazeným a nic neříkajícím vodičkám se vyhýbám velkým obloukem. Dámská vůně Elizabeth Arden Always Red pro mne však byla velkým překvapením. Dnes již klasika Red Door mne osobně bohužel neoslovila, ale novinka roku 2015 Always Red je však jiné kafíčko.

Elizabeth Arden Always Red

Elizabeth Arden Always Red

Z počátku jasně převládají ovocně-květinové tóny, které postupně zesládnou a transformují se v opulentní gurmánskou vůni s netradičním nádechem Orientu. Právě ony mírné gurmánské tóny vytvářejí vyváženou sladkost, která není nikterak přehnaná. Jen tolik, abyste se cítila báječně.

Co ve vůni ucítíte?

Parfém Elizabeth Arden Always Red se otevírá tóny šťavnaté švestky, červeného pomeranče a exotické marakuji. Ovocný úvod ale nemá dlouhého trvání. Po několika minutách mne již obklopuje půvabná vůně – hluboká, poměrně pižmová a se znatelnou koženou poznámkou, která mi vzdáleně připomíná tolik známou Armani Code.

Elizabeth Arden Always Red

Elizabeth Arden Always Red

Složení:
Hlava: marakuja, švestka, červený pomeranč
Srdce: růže, jasmín, frézie
Základ: mahagon, ambra, pralinky

Lehce oříškové gurmánské tóny pralinky a čokolády jsou sladké, ale překvapují mne svým krémovým zpracováním (zřejmě díky pižmu). Svou lahodnou čokoládovou vůní se stává z Always Red silně návyková vůně, které snadno podlehnete. 

Po rozvonění ze srdce výrazně vyčuhuje jasmín. Ale nebojte, není to žádný bolehlav. Závěr patří bohatému orientálně-dřevitému akordu červeného jantaru a mahagonu.

Elizabeth Arden Always Red

Elizabeth Arden Always Red

Dlouhotrvající výdrž si budete užívat po celé hodiny. V poměru cena/kvalita obstála Elizabeth Arden Always Red na jedničku. Takovou smršť jsem ani ve snu neočekávala. Rozhodně v ní nenacházím žádnou spojitost s původní vůní Elizabeth Arden Red Door.

Parfém Elizabeth Arden Always Red vřele doporučuji všem ženám, které se chtějí cítit svůdně a elegantně každý den. Láká Vás? Již jste ji vyzkoušeli? Podělte se o své zkušenosti i s ostatními čtenáři. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This