Elnino ACADEMY: Tyrkysové kouřové líčení

| 21.7.2016 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Video | 3 Komentáře

Že modrá barva není Váš šálek kávy? Vyzkoušet se má všechno a léto je ideálním obdobím, kdy si můžeme dovolit experimentovat s barvami. Inspirujte se žhavými zahraničními trendy. Naše Katty Vám v dalším díle video tutoriálu Elnino ACADEMY krok po kroku ukáže, jak vytvořit stylové tyrkysové kouřové líčení.

Summer party look | tyrkysové kouřovky 

Barva vody je pro léto jako stvořená. Dávno je pryč doba, kdy platilo dnes již přežité pravidlo, že modré odstíny stínů sluší jen blondýnkám. Léto 2016 se nese v bláznivých barvách – sáhnout můžete po barevných řasenkách či očních linkách. Vystačíte si ale zcela i s pastelovými odstíny očních stínů.

Letošní sezóna v líčení přináší výrazné oživení v podobě jemných pastelových barev. Tyrkysové líčení využije jak romantická blondýnka, tak i smyslná zrzka či elegantní tmavovláska. Trendy je i vrstvení barevných tónů a kombinování výrazných barev a barevných efektů. V naší škole líčení – Elnino ACADEMY, Vám Katty názorně ukáže a do detailu vysvětlí, jak docílit trendy summer party looku.

Výsledný look - ideální na léto

Výsledný look – ideální na léto

RADA KATTY
„Pokud se budete líčit tmavšími barvami či očekáváte opad očních stínů, naneste pod oční okolí před samotným líčením větší vrstvu hydratačního očního krému. Snáze pak po nalíčení očí dočistíte oblast očního okolí a nebudete muset používat odličovač.“ 

Mladé slečny mohou look doplnit o výraznější růžovou rtěnku, zralejší dámy si vystačí s něžným nude odstínem, který dá ještě více vyniknout výraznému líčení očí.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This