Elnino.cz: I letos plníme dětské sny

| 24.11.2015 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Rok se s rokem sešel a opět nadešel čas splněných dětských přání. Již se stalo nepsanou tradicí, že se před Vánoci stává parfumérie Elnino.cz na okamžik Ježíškem. Letos se podařilo díky našim zaměstnancům odeslat rovnou 100 dárků, které poputují za dětmi do DD po celé České republice. Zapojte se i Vy!

Radost dětí je k nezaplacení…

Každý z nás se může stát pomyslným Ježíškem. K dětské radosti toho není zapotřebí mnoho. I za necelých 200 Kč můžete zaslat dárek, který vykouzlí jedné osamocené dětské dušičce upřímný úsměv. Projevit dávku solidarity může opravdu každý.

Právě tato možnost inspirovala mnohé zaměstnance parfumérie Elnino.cz, kteří nelenili, vybírali, nakupovali a v neposlední řadě balili dárky pro děti z DD. Stejně jako v předešlých letech, tak i letos z Elnino.cz putovaly balíčky plné parfémů a kosmetiky, ale i elektroniky a dalších drobností, o které si děti napsaly.

Staňte se Ježíškem!

Vykouzlete úsměv na dětské tváři!

I přes naši pomoc je stále mnoho dětí z dětských domovů po celé České republice, které čekají na svůj vysněný dárek. Avšak díky činnosti občanského sdružení VESPOJENÍ se stovky dětí každý rok dočkají. Již nemusí pouze snít. VESPOJENÍ mění tyto sny v realitu a my jsem moc rádi, že můžeme alespoň touto formou pomoci.

Dětský úsměv je k nezaplacení.

Dětský úsměv je k nezaplacení.

Každý den stovky dětí napjatě na internetu sledují, zda si právě jejich přání někdo již vybral. Právě tímto je tento web tak výjimečný. Každé z dětí, které své přání zaslalo, tak předem ví, že se může na dárek těšit. Dárek, který pošlete, tak již předem pomyslně umisťujete pod vánoční stromek daného DD.

Jak mohu pomoci?

A teď to nejdůležitější, jak na to?

  1. Vyberte si dítě, které chcete obdarovat.
  2. Napište na email info@vespojeni.cz, které dítě (věk, název dětského domova) jste si vybrali.
  3. Následně bude dítě ve výpisu označeno za „vyřízené“.
  4. Pak už jen stačí dárek koupit a zabalit a poslat do daného dětského domova (nezapomeňte na štítek se jménem a věkem).

Elnino.cz pomáhá dětem z DD

A to je celé. Nic složitého…

Nenechte děti prožívat další okamžiky zklamání. My už jsem pomohli, teď je řada na Vás! I Vy se můžete stát Ježíškem!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This