Elnino.cz plní dětské sny

| 12.11.2014 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Rok utekl jako voda a Elnino.cz se opět rozhodlo udělat radost dětem z dětských domovů. V Elninu.cz pracují pouze lidé, kteří mají srdce na správném místě a jen díky nim se podařilo i letos odeslat 60 dárků, které poputují za dětmi do DD po celé ČR. Zapojte se s námi i Vy!

K dětské radosti stačí málo!

V loňském roce se podařilo odeslat celkem 50 balíčků kosmetiky a parfémů, ale také elektroniku a spoustu jiných dárků, o které si děti z dětských domovů napsaly. Již za 200 Kč lze koupit krásný dárek a radost dítěte, že si právě jeho přání Ježíšek vybral, je neocenitelná. Rozzářená dětská očička a úsměvy na tvářích, letos motivovaly ještě více zaměstnanců naší společnosti Elnino.cz. I letos jsme si zahráli na Ježíška a splnili jsme mnoho dětských přání. Dobrý pocit z radosti dítěte je pro nás k nezaplacení.

Staňte se Ježíškem!

Pomozte i Vy! Je to snadné.

Mnoho dětí z dětských domovů po celé České republice čeká na svůj vysněný dárek. Díky pomoci občanského sdružení VESPOJENÍ se stovky dětí mohou těšit na překrásné dárky, které by pro ně byly jinak pouhým snem. VESPOJENÍ mění tyto sny v realitu a my jsem moc rádi, že můžeme alespoň touto formou pomoci.

Elnino.cz pomáhá dětem z DD

V předvánočním čase děti z dětských domovů tímto žijí a každý den pravidelně sledují na internetu, zda si už jejich přání Ježíšek vybral. Tímto je web naprosto jedinečný. Dárek, který pošlete dáváte dítěti, které už tak předem ví, že dárek pod stromečkem opravdu najde.

Jak na to?

Je to opravdu velmi snadné:

  1. Vyberete si dítě, které chcete obdarovat.
  2. Napíšete na email info@vespojeni.cz , které dítě (věk, název dětského domova) jste si vybrali.
  3. Následně bude dítě ve výpisu označeno za „vyřízené“.
  4. Pak už jen stačí dárek koupit a zabalit a poslat do daného dětského domova (nezapomeňte na štítek se jménem a věkem).

My už jsem pomohli, teď je řada na Vás! Takže kapesníčky k ruce a pojďte na to. Staňte se Ježíškem!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This