Elnino.cz slaví úspěch novopackých basketbalistů

| 2.6.2015 | Rychlovky, Zajímavosti | 0 komentářů

Společnost el nino parfum, s.r.o. je zastáncem hesla „ve zdravém těle zdravý duch“. V malebném městečku Nová Paka, kde se nachází sídlo parfumérie Elnino.cz, nalezneme plno úspěšných sportovců. Moc dobře víme, že ty nejnadanější nalezneme mezi těmi nejmenšími. Proto se Elnino.cz rozhodlo sponzorovat malé novopacké basketbalisty a basketbalistky.

Novopacký basketbalový tým

Novopacký basketbalový tým

Úspěch v celorepublikovém finále

Novopacký basketbalový tým Sokola U 11 mix vybojoval na republikovém finále v Mostě, které se konalo 25.-26.4. 2015 skvělé 5. místo. V takové konkurenci to je pro naše nadané děti opravdový úspěch. „Již samotné probojování do finále bylo úspěchem, to že se umístíme mezi prvními 5 nejlepšími týmy v ČR jsme vůbec neočekávali“ prozradil nám trenér týmu.

Finále se zúčastnilo dvanáct nejlepších týmů z celé České republiky. Na prvním místě se umístil tým Lions z Jindřichova Hradce, druhá byla Sparta Praha, třetí Podolí z Brna a čtvrté místo obsadili basketbalisté z Blanska. Vzhledem k tomu, že se jedná o velkokluby s výběrem z celého kraje, je to pro Novou Paku nečekaně dobré umístění.

Je nám velkou ctí, že máme možnost podporovat mladé talenty. Všem nadějným mladým sportovcům moc gratulujeme. Upřímná radost v dětských očích je tou nejlepší odměnou pro nás pro všechny.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This