Elnino tipy na vánoční dárky

| 9.12.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Lámete si hlavu nad výběrem toho správného voňavého dárku pro své blízké? Kvůli vyššímu předvánočnímu pracovnímu nasazení, pečení cukroví a školním besídkám svých dětí nestíháte nákup všech dárků? Máme pro vás bleskové řešení.

Nakupte vánoční dárky bez stresu

Také si každý rok říkáte „letos nakoupím dárky ještě na podzim a před svátky budu mít klid“, ale ono ejhle – jako každý rok začnete vánoční dárky řešit v tom lepším případě v půlce prosince? Ještě stále je čas, jak se vyhnout hektickému pobíhání po nákupních centrech den před Štědrým dnem. Nakupte vánoční dárky chytře přes svůj oblíbený internetový e-shop Elnino.cz a vyhněte se stresu.

Nakupte na Elnino.cz a stresujte se pouze nad dostatečným množstvím dárkových papírů

Nakupte na Elnino.cz a stresujte se pouze nad dostatečným množstvím dárkových papírů

Na Elnino.cz můžete směle vybírat a vesele objednávat až do 21. 2. 2016 do 14:00. I po tomto datu se budou samozřejmě veškeré objednávky expedovat, ale již nebudeme moci garantovat 100% dodání vašeho balíčku do Vánoc. Času na výběr toho správného voňavého dárečku je tedy víc než dost.

Vánoční provoz 2016

Speciální vánoční kategorie – váš rádce s dárky

Vybrat a hlavně vymyslet vhodný vánoční dárek zabere mnohdy více času, než jste z počátku mysleli. Nechte se inspirovat tipy pro celou rodinu – speciální vánoční kategorie obsahuje to nejlepší z bohaté nabídky více než 1 milionu parfémů a kosmetiky. Na jednom místě tak přehledně naleznete tipy na drobné dárky za pakatel, rozkošné miniatury oblíbených parfémů, luxusní dárky pro opravdové fajnšmekry, a samozřejmě i dárky pro ty nejmenší parádnice i nezbedy.

Vánoční dárky z Elnino.cz

Vánoční dárky z Elnino.cz

Levné vánoční dárky ocení hlavně ti, kteří chtějí ušetřit, případně mají početnější rodinu. Luxusní niche vůně se stanou unikátním dárkem pro parfémové znalce. Sázkou na jistotu, se kterou na Vánoce nikdy nic nepokazíte, jsou parfémové bestsellery a dárkové kazety, které už ani nemusíte balit. Stačí pouze přidat jmenovku, případně mašli, a Ježíšek může vesele nadělovat.

Omrkněte nabídku Elnino.cz a zbytečně neztrácejte čas výběrem toho pravého voňavého vánočního dárku v džungli stovek značek.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This