Éterická kráska Daisy Dream

| 29.6.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Roztomilé a hravé flakóny parfémů Marca Jacobse patří bez pochyb k těm nejkouzelnějším vůbec. V roce 2014 se valná většina příznivců této značky na první pohled zamilovala do nové verze slavné Daisy. Co skrývá půvabný flakón vůně Daisy Dream?

Daisy, kterou jste si zamilovali

Společnost Marc Jacobs patří ke značkám, které se vyznačují svou vysokou kvalitou a skutečnou láskou k módě. Daisy z roku 2007 byla až fanaticky úspěšná. Její úspěch byl dle mého názoru zasloužený. Dodnes patří k vůním, jejichž koupí nikdy nic nezkazíte.

Daisy

Daisy

Nevadí Vám ani Vašemu okolí, je velmi příjemnou a snadno nositelnou vůní. Daisy je plná jakéhosi nekonfliktního optimismu, který přesahuje věkové kategorií. A obal? Jedním slovem geniální.

Sedmikrásky a blankytně modré nebe

Dlouho jsem toužila vlastnit jeden z roztomilých flakónů vůní této značky. Když jsem prvně spatřila Daisy Dream, okamžitě jsem si ji zamilovala a jednoduše jsem ji musela mít za každou cenu. Stejně jako zbytek série Daisy, se řadí i Daisy Dream mezi ovocně-květinové vůně. Vůně inspirována sedmikráskami a zářivě modrým nebem, přesně to vystihuje Daisy Dream. Mohlo by se říci, že se Marc Jacobs orientuje spíše na mladší věkovou kategorii, ale domnívám se, že v jeho vůních najde zalíbení i romantická a zralá žena.

Daisy Dream

Daisy Dream

Složení:
Hlava: hruška, grapefruit, ostružina
Srdce: liči, jasmín, vistárie
Základ: kokos, pižmo, dřevité tóny

Květinově-ovocná vůně s lehkým a vzdušným dotekem bude patřit mezi mé letní oblíbence. Stejně jako drobná luční kvítka působí Daisy Dream něžně, volně a až étericky. Skleněná láhev i víčko jsou zdobeny bílými květy sedmikrásek. Pozor však na nejmenší prodávanou militráž – 30 ml verze má víčko bez bílých kvítků.

Varianty balení vůně Marc Jacobs Daisy Dream

Varianty balení vůně Marc Jacobs Daisy Dream (zdroj: bit.ly/1HrCG6V, citováno dne 29.6. 2015)

Ovocně květinový mix

Složení Daisy Dream upoutalo mou pozornost především přidáním kokosu. Oproti původní Daisy na mě Daisy Dream působí mnohem sofistikovaněji. Její složení poskytuje zcela nový a čerstvější výklad kultovní Daisy. V úvodu Vás osvěží sprška ovocných tónů ostružiny, která se postupně mísí s grapefruitem a hruškou. Na někoho může být úvod až příliš silný a sladký, nejdéle však do 20 minut se stane lehkou a svěží vůní.

Bohaté srdce se otevírá omamnou vůní jasmínu, vistárie, které doplňuje liči. Svůdnou třešničkou na pomyslném dortu jsou hřejivé dřevité tóny a pižmo, které mají být doplněny o kokos. Vy si jej ale pravděpodobně ani nevšimnete. Jestli tam někde má být, tak rozhodně nevoní jako klasický kokos.

Marc Jacobs Daisy Dream

Marc Jacobs Daisy Dream

Daisy Dream se asi nikdy nestane masovou oblíbenkyní jako původní Daisy, pokud ale dáváte přednost lehkým ovocně-květinovým vůním, její koupí neuděláte chybu. Dopřejte si pocit radosti a hravosti s vůní Marc Jacobs Daisy Dream. Co mě ale opravdu mrzí, je dostupnost pouze verze Eau de Toilette. Výdrž bohužel není nijak závratná – po několika hodinách mám potřebu navonět se znovu.

Udělejte si radost a pořiďte si i Vy svou něžnou krásku, která Vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Znáte některou z vůní od značky Marc Jacobs?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This