Eternity Air – láska, která nezná hranic

| 31.5.2018 | O nás | 0 komentářů

Zhluboka se nadechněte a užijte si okamžiky čiré radosti ve společnosti vůní z nové řady Eternity Air. Čistota, lehkost a život. Módnímu domu Calvin Klein se podařilo zachytil atmosféru plnou života. V naší dnešní recenzi detailně otestujeme jak dámskou, tak i pánskou verzi této vzdušné vůně.

Odlišné složení, jedna idea

Hloubka modré barvy je vizuálním vjemem, který nové řadě Air dodává opět jiný rozměr. Dámská vůně je oděna do světlejšího odstínu modré představující ranní oblohu při svítání, pánská je o poznání tmavší a zachycuje oblohu v podvečerním šeru.

Ač obě dělí rozlišné složení, jedno je spojuje – unikátní vzdušný akord, který byl speciálně vyvinut jen pro tuto edici. Nese název „Sky of the Sky“ a má připomínat těžko popsatelný nádech volnosti nebo zrychlený puls. Obě verze tak obsahují složky, které navozují pocit klidu a harmonie s přírodou, tak i složky, které vás zaplaví přílivem neutuchající energie.

Eternity Air pro ni

Květinově-ovocná kráska v nebesky modrém flakónku voní opravdu božsky (jako byste se procházela po nadýchaném obláčku). Hravá svěžest grapefruitu se prolíná s něžnou pivoňkou a konvalinkou. Milovnice konvalinek prominou, ale tento něžný kvítek je obecně považován za silný bolehlav. S tím svým květinově-zeleným až akvatických feelingem se zpočátku zdá být příjemný, ale časem začne otravovat. Když jsem konvalinku spatřila ve složení Eternity Air, trochu mne zamrazilo. Jak se s tím Laurent Le Guernec, tvůrce vůně Eternity Air For Women popral?

Calvin Klein Eternity Air

Calvin Klein Eternity Air

SLOŽENÍ:
HLAVA ► grapefruit, černý rybíz, vzdušný tón
SRDCE ► hruška, konvalinka, pivoňka
ZÁKLAD ► cedr, pižmo, šedá ambra

Bravurně! Čistota pižmového základu se stopou ambry a cedrového dřeva a vzdušný akord vzduchu perfektně vyvážily sílu květů konvalinky. Eternity Air je tak smyslnou, ale přitom velmi decentní, řekla bych i nekonfliktní dámskou vůní.

Eternity Air pro něj

Jak již bylo řečeno v úvodu, i ikonická pánská vůně Eternity for Men se v roce 2018 dočkala svého mladšího sourozence obohaceného o již známý vzdušný tón. Avšak pánská verze Eternity Air for Men je výrazově mnohem silnější než její dámská polovička.

Calvin Klein Eternity Air For Men

Calvin Klein Eternity Air For Men

SLOŽENÍ:
HLAVA ► mandarinka, vodní tón, jalovcový plod, vzdušný akordCalvin Klein
SRDCE ► levandule, fialkový list, čerstvé zelené jablko
ZÁKLAD ► pačuli, mořská řasa, šedá ambra

Ve valné většině případů se limitované edice nevyznačují přílišnou originalitou. Obvykle vycházejí z původního konceptu a tu či tam přinesou pár neznatelné změn. To však neplatí o Eternity Air For Men! Po dlouhé době opět pánská vůně, která ve mne vzbudila nutkání opětovného setkání.

Eternity Air For Men ve vás po prvním přivonění zanechá zvídaví pocit. To „něco“ okamžitě ucítíte ve svém nosu. Za její „Wow efekt“ může fialkový list. Rozhodně neočekávejte prvoplánově akvatickou vůni, i přes svou počáteční lehkost je to stále spíše fougere pánská vůně, která mi ve svém závěru přijde paradoxně sušší a velmi sexy.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This