Exkluzivní pánská orientální vůně od Dolce & Gabbana

| 19.9.2016 | Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vydejte se na voňavou cestu po Orientu. Nechte se omámit tajemnou, sofistikovanou a orientální pánskou vůní od značky Dolce & Gabbana. Kolekci pánských vůní rozšířila vůně Dolce & Gabbana The One Royal Night – exkluzivní vůně, která je dostupná jen ve vybraných parfumériích.

Luxus inspirovaný krásou Orientu

Orientální vůně Dolce & Gabbana The One Royal Night je limitovaným vydáním originálu pánské vůně The One for Men z roku 2008. Ponořte se do tajemné, mužné a půvabné vůně, která zkoumá mnohostranný svět koření a přináší bohatství plné a intenzivní vůně.

Dolce & Gabbana The One Royal Night

Dolce & Gabbana The One Royal Night

Rafinovaný pánský parfém Dolce & Gabbana The One Royal Night je skvělou interpretací bohaté kultury Orientu. Díky unikátní a záhadné harmonii jednotlivých složek, docílíte s touto vůní výrazného osobitého stylu.

Silná, tradiční a přitom moderní

Dolce & Gabbana The One Royal Night můžeme zařadit mezi dřevitě-orientální vůně. Pikantní a energické tóny kardamomu v kombinaci s vůní čerstvé bazalky otevírají tuto exkluzivní pánskou vůni a vytvářejí nezaměnitelný úvod. Srdce zcela uchvátily dřevité tóny divokého hruškového dřeva, které bylo vůbec poprvé v kolekci The One použito.

Dolce & Gabbana The One Royal Night

Dolce & Gabbana The One Royal Night

Výrazný dřevitý akord skvěle koresponduje s pikantním akcentem muškátového oříšku. Základ se navrací k původní měkké a kořeněné kompozici The One for Men – hřejivý jantar, cedrové a santalové dřevo.

Láká Vás tato orientální kráska?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This