Fake Bake: Bohaté opálení po celý rok

| 18.11.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 0 komentářů

Toužíte po přirozeném a bezpečném opálení po celý rok? Zapomeňte na běžné samoopalovací přípravky. Poznejte kosmetiku Fake Bake, kterou milují tisíce fanoušků po celém světě. V čem se liší? Proč je tak výjimečná?

Je to malý zázrak!

Jako mnohé z Vás, i mě přes zimu (a bohužel nejen přes zimu) trápí pleť hodná ředitelky vápenky. Experimentů se samoopalovací kosmetikou jsem si proto užila až až. Když jsem na Elnino.cz objevila novu značku Fake Bake, která je známá svou samoopalovací kosmetikou, zbystřila jsem.

Tato britská značka obsahuje rostlinné výtažky, tzv. organické třísloviny. Žádná chemická barviva! Fake Bake byli vůbec první, kdo s tímto inovátorským složením přišel na trh. Veškeré výrobky jsou vytvořeny tak, aby Vám dodaly přirozené opálení, které bude přesně vyhovovat Vašemu tónu pleti a životnímu stylu.

Opálení snadno a rychle

Opálení snadno a rychle

Zapomeňte tak na nevzhledné oranžové tóny pleti, to s Fake Bake nehrozí! Kosmetika Fake Bake poskytuje bezpečné a dlouhotrvající zlaté opálení v přirozených barevných tónech odvozených přesně podle Vašeho typu pleti, nezanechává nepříjemný zápach ani neušpiní Vaše oblečení. Hojně je používána slavnými celebritami, kosmetičkami v profesionálních salonech a tisíci fanoušky po celém světě. Není se tak vůbec čemu divit, že se kosmetika Fake Bake řadí mezi nejprodávanější samoopalovací kosmetiku ve světě.

JAK TO FUNGUJE?

S Fake Bake docílíte bohatého a luxusně vypadajícího opálení bez škodlivých účinků slunce. Jak to celé funguje?

This slideshow requires JavaScript.

Fake Bake pracuje s Vaším vlastním jedinečným odstínem pleti. Díky obsaženým 3 organickým tříslovinám – DHA, Erythrulose a DMI, které napomáhají produkovat přirozeně tmavší pigmentaci uloženou na povrchu pokožky. Posiluje tak Vaše vlastní pigmenty, neobarvuje tak Vaši pleť žádným chemickým barvivem. Fake Bake Vám dodá přirozeně vypadající opálení, které i mnohem déle vydrží. Pokaždé docílíte dokonalého zlatavě-bronzového opálení.

Něco málo pro chemiky:

DHA (Dihydroxyaceton)
Fake Bake používá pouze ty nejkvalitnějších DHA. Prémiové DHA interaguje s aminokyselinou (keratinem), který leží v horních vrstvách Vaší pokožky. Toto opálení se vytváří velmi rychle, ale ztrácí se s postupným odumíráním kožních buněk.  

Erythrulose
Erythrulose reagují s aminokyselinami stejně jako DHA – zajišťuje hnědnutí kůže.  Díky němu vydrží Vaše opálení déle a výsledek je dokonalejší.

Cosmetic Guide Colour
Produkty Fake Bake obsahují kosmeticky vodicí barvu. Ta však napomáhá pouze při samotné aplikaci. Ukáže Vám, kde jste již produkt použili. Až po omytí odhalíte nádherné Fake Bake opálení.

This slideshow requires JavaScript.

Každá aplikace, trvá jen několik minut. Aby byl však výsledek dokonalý a trvalý, doporučuje se každodenní aplikace po dobu přibližně 1 týdne, během něhož Vaše pokožka postupně získává vysněnou zlatavou barvu.

Bonusem je množství hydratačních látek, které Vaši pleť nejen zjemní, ale dokonale hydratují po dlouhou dobu. Luxusní kosmetika Fake Bake obsahuje pouze prvotřídní suroviny té nejvyšší kvality, bez umělých konzervantů a parabenů.

Kosmetika Fake Bake

Kosmetika Fake Bake

No, už se těším až ji otestuji na vlastní kůži. Plesová sezóna se blíží, takže s tím nebudu raději moc otálet. A co Vy? Znáte kosmetickou značku Fake Bake? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Podělte se o ně s námi. 

[Celkem: 3    Průměr: 4.7/5]
Share This