Farouk Systems: První pomoc pro Vaše vlasy

| 27.8.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Luxusní vlasová kosmetika Farouk Systems je přesně tím, co Vaše vlasy potřebují po celý rok. Proč? Důvody, proč byste měli chtít špičkové produkty z řady CHI Enviro, Vám prozradím v dnešním článku.

Farouk Systems nabízí řešení

Chcete, aby Vaše vlasy získaly zpět svou formu, sílu a lesk? Pošlete je na „krátký wellness pobyt“ a dopřejte jim kosmetické ošetření od značky Farouk Systems.

Vlasová kosmetika Farouk Systems sídlí v americkém městě Houston a proslavila se především exkluzivními přípravky na péči o vlasy. Na trhu působí již od roku 1986 a rok co rok přináší na trh převratné novinky, které zcela mění způsob každodenní péče o vlasy.

Kosmetika Farouk System pro Vaše krásné vlasy

Kosmetika Farouk Systems pro Vaše krásné vlasy

Proč právě vlasová kosmetika Farouk Systems?

Vlasy jsou Vaší korunou krásy, kterou byste měla hrdě nosit a ne ji schovávat pod čepicí. Slaná mořská voda, slunce, tropické teploty, různé vlasové kreace – to vše a mnohem více faktorů mělo přes léto negativní dopad na Vaše vlasy.

Kdyby mohly, budou teď Vaše vlasy vysílat SOS kouřové signály o pomoc. Je proto nejvyšší čas vlasy kvalitně ošetřit a dopřát jim intenzivní péči.

CHI Enviro

Nakupte řadu CHI Enviro pouze nyní se slevou!

A jak začala cesta Farouk Systems? Alergií na amoniak, kterou získal zakladatel během své praxe. Aby zachránil svou kariéru a vlasovou pokožku všech lidí, šel cestou, která jednoduše vyloučila jakoukoliv dráždivou a škodlivou chemii ze hry.

Čím je výjimečná řada CHI Enviro?

Kosmetika Farouk Systems zanechává vlasy hydratované, uhlazené a pružné. Každá řada, kterou kosmetika Farouk Systems nabízí, představuje kompletní péči pro různé typy vlasů. Řada CHI Enviro dokáže díky obsaženým složkám (kladně nabité molekuly hedvábí, které přilnou k vlasům) zkrotit a vyhladit i ty nejpoškozenější vlasy. Dokonce i ty kudrnaté, které vyžadují dvakrát více péče než rovné.

Kosmetická řada CHI Enviro bsahuje aminokyseliny, proteiny, hedvábí, výtažky z perel a různé jiné poklady, které eliminují suchost, posilují vlasovou strukturu, vyrovnávají povrch a dávají vlasům krásný lesk.

Podívejte se na celou zlevněnou nabídku kosmetiky Farouk Systems CHI Enviro.


A po čem rozhodně sáhnout?

Nejlepší z této řady jsou jednoznačně vlasové kúry. Vlasová kúra Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Resistant Hair je přípravek s okamžitým účinkem bez škodlivého formaldehydu. Velmi vhodný je i pro vlasy, které nebyly nikdy barvené. Stačí tento poklad a uvidíte, jak krásné budou.

Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Resistant Hair

Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Resistant Hair

Vlasová kúra Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Fine Hair  posiluje a oživuje jemné vlasy a vlasy, které prošly chemickou úpravou. Po kúrách se možná budete muset alespoň týden či dva vyhnout uvazování vlasů do uzlů a copů (tak se doporučuje), ale pak Vaší fantazii nebude stát v cestě nic.

Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Fine Hair

Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Treatment Fine Hair

Základ bude ale vždy tvořit šampón a kondicionér. Přesvědčte se o kvalitě šampónu z řady CHI Enviro. Nejvíce jej ocení majitelky dlouhých vlasů. Proč? Vaše vlasy rychleji vyschnou, ale také budou méně roztřepené a rozlítané. A to i při vysoušení fénem, ​​na které si stěžuje nejedna dáma.

Každé jedno ošetření kosmetikou CHI Enviro zanechá Vaše vlasy na dotek měkčí, hladší, lesklejší. Máte vlastní zkušenosti s touto špičkovou vlasovou kosmetikou? Podělte se o ně s námi.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This