FiFi Awards: Nejlepší vůně roku 2016

| 16.8.2017 | O nás | 0 komentářů

Věděli jste, že stejně jako filmy i parfémy dostávají každý rok své „Oscary“ v podobě prestižních cen FiFi Awards? Které vůně se staly špičkou loňského roku 2016?

Velký boj, sláva a prestiž. Jen ti nejlepší z nejlepších se mohou pochlubit udělením ceny The Fragrance Foundation, která je pro parfuméry i značky samotné to samé jako zlatá soška Oskara či Zlatý glóbus pro filmařský průmysl. Konkurence na trhu v oblasti parfémů je tak rok od roku větší. Nových vůní přibývá a je logicky čím dál tím těžší uspět v nejsledovanějších kategoriích.

Jaké parfémy zabodovaly?

Předávání cen FiFi Awards možná nemá takovou sledovanost médií jako legendární červený koberec při předávání filmových cen, prestiž těchto cen je však neméně tak veliká. Podívejte se na výsledky a objevte úžasné vůně pro elegantní pány i smyslné ženy, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1999822958 damske a panske parfemy

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1999822958 damske a panske parfemy

NEJLEPŠÍ DÁMSKÝ PARFÉM ROKU 2016

Legendární Chanel No. 5 se v loňském roce dočkal uvedení nové verze Chanel No. 5 L’Eau. Chtít porazit Chanel No.5 je jako chtít předběhnout Usaina Bolta se zasádrovanou nohou. Není se tedy čemu divit, že u široké veřejnosti i odborné poroty nová pětka zabodovala. Tvůrci vůně Chanel No. 5 L’Eau si tak zaslouženě došli pro cenu za nejlepší dámský parfém, nejlepší uvedení a cenu veřejnosti. Jestli jste jí ještě stále neměli možnost vyzkoušet, je pravý moment to napravit. Zamilujete se do ní stejně jako já.

Chanel No.5 L´Eau

Chanel No.5 L´Eau

NEJLEPŠÍ PÁNSKÝ PARFÉM ROKU 2016

Pánové prominou, ale dámské parfémy u veřejnosti vedou na plné čáře. Bezesporu druhou nejsledovanější kategorií je nejlepší pánská vůně. Tou se stala Prada L’Homme. I zde to byla očekávaná výhra, která nikoho nepřekvapila. Úchvatná vůně Prada L’Homme s dominantním kosatcem a svěží neroli na celé čáře porazila všechny konkurenty.

Další udělované ceny:

  • Best New Male Perfume in Limited Distribution zabodoval Tom Ford Neroli Portofino Forte – parfémová voda inspirovaná italským pobřežím, citrusy, kůží a dřevem.
TOM FORD Neroli Portofino Forte

TOM FORD Neroli Portofino Forte

  • Cena na nejlepší dámský flakón získala toaletní voda Missoni.
  • Máte-li partnera, který si libuje v designových kouscích, obdarujte ho vůní Cartier L’Envol. Ta získala cenu za nejlepší pánský flakón roku.
  • I Sarah Jessica Parker může slavit – v kategorii Best New Celebrity Fragrance její vůně Stash zvítězila v obrovské konkurenci. Vůně celebrit jsou byznysem a pomyslným zlatým dolem.
  • Klasika Hugo Boss Bottled Intense dostala cenu People’s Choice For Men (jestli patří mezi oblíbence vašeho muže či tatínka, už víte, proč se k ní tak rádi vracejí)
Hugo Boss Bottled Intense

Hugo Boss Bottled Intense

Hodnocených kategorií je samozřejmě mnohem více, záměrně jsem vybrala jen ty nejsledovanější z nich.

[Celkem: 2    Průměr: 2/5]
Share This