Florence Amber. Svůdná a hřejivá jako západ slunce

| 2.5.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Přijměte pozvání do slunné italské Florencie. Navštivte historickou kolébku renesance, kde se od nepaměti schází významní malíři, sochaři, hudebníci a další umělci. Právě odtud pochází i ikonický módní dům Roberto Cavalli, který letos útočí na čichové pohárky svých fanoušků další povedenou vůní. Její jméno zní Florence Amber.

Fascinace zářivou Florencií

Přesně tak, jedná se již o druhou vůni, kterou italský návrhář vzdává hold slavné toskánské metropoli. Původní parfémovaná voda Florence, představená v roce 2017, okouzlila miliony žen z celého světa svou tajemně rafinovanou kompozicí i elegantním flakonkem z broušeného skla. Čím si vás získá její nástupkyně Roberto Cavalli Florence Amber?

Roberto Cavalli Florence Amber

Roberto Cavalli Florence Amber

Florence Amber a její hřejivá smyslnost

Nenechte se zmýlit slůvkem Amber v názvu této parfémované vody. Oproti očekávání Florence Amber není ambrovou vůní v pravém slova smyslu. Jedná se o chypre-květinovou vůni s příjemnými dominantními tóny medu. Parfémovaná voda Florence Amber je oslavou slunečního světla, zlatavých tónů a ženské smyslnosti. Optimistická vůně plná radosti má magickou moc vynést na výsluní každou ženu, která ji na sebe nanese.

Složení:
Hlavacitron, cypřiš, mandarinka
Srdcekašmírové dřevo, kdoule, gardénie
Základpačuli, med

Úvodní tóny vůně představují typické italské poklady v podobě jiskřivých citronů, šťavnatých mandarinek a stálezelených cypřišů. V srdci vůně číhá voňavá kdoule, bílé květy gardénie a kašmírové dřevo, které vonné kompozici propůjčuje moderní krémovou texturu. To nejlepší přichází v základu vůně. Nepříliš výrazné pačuli zde ustupuje do pozadí a otevírá prostor dominantním medovým tónům. Nejedná se o typický hutný a přeslazený med. Tato vůně má naopak spíš lehčí, čistý a svěží nádech medu, který na vaší pokožce ucítíte po dlouhé hodiny.

Zamilujte se do novinky od Roberto Cavalli

Přestože se v případě parfémované vody Florence Amber nejedná o žádný průlomový počin ve světě parfémů, její komplexní vůně je natolik zajímavá, aby si zasloužila naši pozornost. Může se také pochlubit nadprůměrnou výdrží a v neposlední řadě i designovým flakonkem, který odkazuje k tradici italského broušeného skla. Jiskřivé motivy zachycují a odráží světlo a dokážou vás kdykoliv překvapit úžasnou hrou světel a stínů. Parfémovaná voda Florence Amber se zkrátka stane nejzářivějším klenotem vaší parfémové sbírky. Dejte jí šanci!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This