Frais Monde Baby Care pro nejmenší

| 15.9.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Produkty z řady Frais Monde Baby Care mají kořeny v italském Répole, kde je půda doslova nasáklá bohatými minerály a ty působí blahodárně na pleť. Tato linie šetrných produktů se skládá z 99 % z přírodních ingrediencí, které obsahují termální sirnou vodu. Frais Monde Baby Care nejen příjemně voní, ale jsou hypoalergenní, neobsahují PEG, parabeny a nikl.

Ciao bambini!

To víte, život Itala dá zabrat. Zařídit si ranní kafe, k němu sehnat čerstvý loupáček. Na oběd si připravit panino a na večeři si udělat pasta con pesto. Přes den si skočit s dětmi k moři a večer se o ně pěkně postarat. Samozřejmě to je menší nadsázka, ale v čem se nežertuje je óda na Frais Monde Baby Care, který poskytuje kvalitní péči a hýčká jemnou pokožku našich nejmenších.

Allora, s čím experimentovat?

Frais Monde Baby Care Shampoo – O dětskou pokožku a citlivé vlásky se postará tento šampón, který jemně čistí a obsahuje olivový, mandlový a slézový extrakt v BIO kvalitě a BIO heřmánkovou a chrpovou vodou.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1361124672 shampoo

Frais Monde Baby Care Shampoo

Frais Monde Baby Care Bagno Doccia – Jemná pěna rozmazluje dětskou pokožku svým neutrálním pH, která přináší vůni olivového a mandlového oleje, sléz, heřmánkovou a chrpovou vodu.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1972751604 doccia

Frais Monde Baby Care Bagno Doccia

Frais Monde Baby Care Acqua Profumata – Parfémovaná voda vyživuje pokožku a voní po citrusech, chrpě, heřmánku a slézu ozvláštněné extraktem z měsíčku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1102172940 voda

Frais Monde Baby Care Acqua Profumata

Frais Monde Baby Care Gel Detergente Intimo – jemný gel pro péči intimní partií, který obsahuje chrpovou a heřmánkovou vodu, mandlový a olivový olej.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2122497585 intimo

Frais Monde Baby Care Gel Detergente Intimo

Frais Monde Baby Care Crema Protettiva – Aby pokožka nebyla podrážděná, zarudlá a nesvědila, vyzkoušejte na své ratolesti ochranný krém se zvláčňujícími a hydratujícími účinky. Obsahuje poměrně dost přírodní složek (olivový olej, jojobový olej, olej ze sladkých mandlí a brutnáku lékařského, BIO bambucké máslo, BIO extrakt z lesního slézu a extrakt z orseje jarního), které se postarají o citlivou dětskou pokožku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/19664817 crema

Frais Monde Baby Care Crema Protettiva

Frais Monde Baby Care Olio Emolliente – jemný tělový olej se zklidňujícími a hydratačními účinky provoní dětskou pokožku a také zachovává její ochranný hydro-lipidový film. Obsahuje BIO olivový olej, jojobový olej a mandlový olej.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1690609305 emol

Frais Monde Baby Care Olio Emolliente

Produkty Frais Monde Baby Care jsou oblíbené, kvalitní a moderní, jelikož jsou přírodní a dnešní doba na to dbá. Příjemně voní, cena je velmi přívětivá a účinky jsou viditelné.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This