Francesca dell´Oro: Emoce převtělené do vonných esencí

| 28.3.2019 | A - G, Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy, Svět vůní, Značky od A-Z | 0 komentářů

Podělte se o ty nejkrásnější zážitky a uchovejte si je ve svých vzpomínkách prostřednictvím jedinečného parfému. Francesca dell´Oro je italská parfémářka, která vsadila na luxus, unikátnost a nekompromisní kvalitu všech svých vůní. Jedině tak může zachytit kouzlo každého okamžiku a představit okolnímu světu to nejlepší z vás samých.

Francesca dell´Oro dobývá svět niche parfémů

Možná už jste slyšeli o niche parfémech. Parfémech naprosto výjimečných, u nichž se nemusíte bát, že potkáte osobu, která bude vonět stejně jako vy. Niche parfémy si vytyčily odvážný cíl zvýraznit jedinečnou individualitu svého nositele. Staví na těch nejkvalitnějších a nejčistších složkách, které byste v masově prodávaných vůních hledali jen velmi těžko. Milují je osobnosti s vytříbeným stylem, originálním názorem na svět a lidé, kteří se nebojí vystoupit z davu.

Francesca dell´Oro

Francesca dell´Oro

Cesta k vlastním parfémům

Francesca dell´Oro prožila své dětství v malebném městečku Lecco na kraji Comského jezera. Již v útlém věku propadla lásce k vůním, která se linula z okolních zahrad. Několik let pracovala v módní branži, pořídila si butik s oblečením a jako doplněk k novým kolekcím začala představovat i svoje parfémy. V roce 2011 naplno popustila uzdu své parfémové fantazii a vytvořila první řadu parfémů, v nichž se promítly všechny její oblíbené vonné esence. Neustálé hledání inspirace, vytříbený čich a pozoruhodná kreativita Francescu dell´Oro vynesly do společnosti těch nejúspěšnějších parfémářů.

„Kdykoliv zavřu oči a nechám do sebe vstoupit tóny ze vzduchu, v mé mysli se vůně, chuti a barvy spojí dohromady a vytvoří působivou živou melodii; vlastní příběh, který mě přesahuje i pohlcuje.“

Italská značka Francesca dell´Oro přináší na český trh linii niche parfémovaných vod, z nichž některé jsou čistě dámské, ale většina vůní je pro ženy i pro muže. Pojďme si představit ty nejzajímavější.

Francesca dell´Oro

Francesca dell´Oro

Intimní a pečující vůně

Vlastní tajný svět intimity se odehrává v luxusním flakonku parfémované vody Ambrosine. Její nanesení působí jako milé objetí a navozuje příjemnou, výjimečně pečující atmosféru. Hřejivý základ této vůně v čele s ambrou pečlivě střeží citlivé květinové srdce plné bulharské růže a bílých květů, které navazuje na úvodní tóny pomerančové kůry a skořice.

Romantika v rozkvetlé zahradě

Květinová exploze v podobě parfémované vody Fleurdenya evokuje ty nejkrásnější zahrady. Procházejte se mezi tóny narcisů, gardénií, jasmínů, ylang-ylang a tuberózy, na jejichž konci vás čekají květy tiaré a rozkvetlý pomerančovník. Romantická květinová vůně propůjčuje tajemnou auru elegance.

Mlsání bez výčitek

Drze svůdná, orientálně-gurmánsko-citrusová. To je parfémovaná voda OneMore. Jiskřivě sladké tóny pomela a sicilského citronu rozehrávají vonnou symfonii, která vás unese do gurmánského světa tmavé čokolády, karamelu, pražené kávy i sladké vanilky. Dopřejte si toto sladké pokušení od Francescy dell´Oro!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This