Gabriella Salvete: Česká značka s italskou stopou

| 16.2.2017 | A - G, Novinky, Značky od A-Z | 1 komentář

Dekorativní kosmetika Gabriella Salvete není na našem trhu žádným nováčkem – v drogeriích se tato značka prodává již téměř 30 let. Za tu dobu si česká značka vybudovala nejen dobré jméno v několika státech, ale i velký počet věrných zákaznic, které se rády vracejí díky širokému portfoliu produktů značky Gabriella Salvete. Moment… česká značka?

Za vším hledejte jednoho „Čechoitala“

Uspět mezi světovou konkurencí v oblasti dekorativní kosmetiky je bez pochyb obtížný a leckdy nereálný úkol. České značce Gabriella Salvete se to ale povedlo – zaslouženě se již po desetiletí těší velké oblibě a v Česku patří její produkty k vůbec nejprodávanějším.

Na počátku 90. let si „Čechoital“ Aleš Monteleone uvědomil výraznou mezeru v nabídce tuzemských prodejců kosmetiky. A tady příběh značky Gabriella Salvete započal. V té době byly produktu buď kvalitní, ale drahé, nebo cenově dostupné, ale složením ani z poloviny neodpovídaly standardům. Zakladatel značky Gabriella Salvete, Aleš Monteleone, chtěl spojit obojí dohromady – dnes můžeme konstatovat, že se mu to povedlo.

Značka své místo na trhu nezískala hned – rozjezd firmy chvíli trval. Díky píli a italskému temperamentu se první vlaštovky v obchodech objevily již v první půlce 90. let. Byly to laky na nehty, které jsou dodnes stálicemi a bestsellery značky Gabriella Salvete, nejen díky široké paletě barev, ale i díky dlouhotrvající výdrži.

Laky na nehty Gabriella Salvete

Trendy matné laky na nehty Gabriella Salvete

Omlazení a nový vítr do plachet

Dlouhá léta společnost Gabriella Salvete díky své kvalitě a příznivé ceně nepotřebovala žádné PR. Úspěšně se prodávala sama. Před několika lety ale přišel zlom. Po více než 20 letech působení na trhu značku Gabriella Salvete nakupovaly výhradně ženy okolo 40 let. Bylo jasné, že pokud si má i do budoucna značka udržet své místo na trhu, musí cílovou skupinu zákaznic výrazně omladit.

A podařilo se! Díky sociálním sítím a redesignu produktů se podařil značce vystoupit ze zajetých kolejí a oslovit konečně i mladší generace. Mladá krev se stala zdrojem aktuálních informací, na které značka Gabriella Salvete okamžitě reaguje a produkty upravuje přesně podle představ svých zákaznic.

Ukázkou je aktuální zimní kolekce. Zákaznice chtěly matné rtěnky – máte je mít! Rtěnky Dolcezza Matte Lipstick jsou dostupné v pěti nádherných odstínech. Mají jemnou, krémovou texturu a obsahují vitamín E. Nechybí ani 5 trendy odstínů matných laků na nehty Matte Enamel. Vysoce krycí make-up Cover Foundation vhodný pro všechny typy pleti zaručí matnou a sametově jemnou pleť. Loňská sezóna patřila oční dekorativce – nové řasenky, oční linky, tužky. Letos nebudou chybět produkty na contouring a nové paletky očních stínů.

Značka Gabriella Salvete nabízí ženám alternativu, která uspokojí jak jejich očekávání o kvalitě dekorativní kosmetiky, tak i potěší jejich peněženku.

Patříte k věrným fanouškům této značky? Nebo dáváte přednost spíše zahraničním značkám?

[Celkem: 2    Průměr: 1.5/5]
Share This