Geisha Line: Luxusem ke krásné pleti

| 14.8.2014 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Geisha LineNa trhu se objevuje velké množství nejrůznějších produktů pro péči o pleť, takže není jednoduché vybrat si ten správný. S příchodem řady Geisha Line se otevírají nové možnosti pro všechny ženy, které chtějí pro svou pleť to nejlepší. Kombinace moderních postupů a přírodních produktů, které po staletí stojí za krásnou pletí žen.

Zdravá a přirozeně krásná pleť je snem všech žen. Výrobky v sobě snoubí stovky let staré orientální tradice s nejmodernější vědeckou technologií. Nová řada výrobků zahrnuje luxusní výživné i pečující krémy, séra pro zralou pleť, pleťové masky i tělová mléka. Přípravky Geisha Line obsahují mnoho účinných aktivních látek, které udrží Vaši pleť v té nejlepší formě.

Kiku – bojovník proti stárnutí

Bojovníkem proti předčasnému stárnutí pleti z této řady je Kiku, krém, který dokáže pleť rychle omladit. Jeho tajnou zbraní je totiž keratolytický efekt, jenž způsobujeKiku Diet Esthetic odloučení starší vrstvy kůže a využívá se například při léčbě lupénky. Dalším pomocníkem v boji proti stárnutí je chryzantéma. Tato květina je pro své léčivé účinky v orientálním světě opěvována již více než 2 000 let. Moderní výzkumy pak potvrdily, že je také silným antioxidantem, a proto tím nejlepším pomocníkem v péči o vyzrálou pleť. A to nejcennější: červený kaviár obsahující proteiny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, které vyživují a vyrovnávají fyziologii pleti a zvyšují její přirozenou elasticitu.

Sakura Diet EstheticSakura – nejen tradiční japonský strom

Domovem sakury je mnoho asijských států. I vy můžete mít jednu rozkvetlou třešeň doma. Parfémovaná olejová emulze Sakura Splash Perfumed Glossy Effect navratí Vaší pleti zářivý lesk. Obsahuje kombinaci japonské třešně s jemnou vůní růže, pivoňky a santalového dřeva. Byla vytvořena na míru citlivé ženské pokožce. Po použití se budete cítit uvolněná a svěží.

Ať už sháníte krém, který bude bojovat s prvními vráskami či budete chtít pleť rozjasnit a vrátit ji zdraví a krásu, je řada Geisha Line určena právě pro vás. Mezi produkty naleznete jak krémy a sérum pro péči o pleť, tak i o pokožku celého těla, parfémovanou vodu a univerzální olejovou esenci, kterou lze použít i na vlasy – pro jejich dokonalou jemnost a hebkost.

Výrobky Diet Esthetic nakoupíte zde

zdroj úvodního obrázku: bit.ly/1HJ2OsN

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This