Giorgio Armani Prive Cedre Olympe

| 17.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Vůně Prive Cedre Olympe je součástí luxusní kolekce Prive od Giorgio Armani a byla představena v dubnu roku 2009. Hlavní inspirací tvůrců byla bájná hora Olymp, která byla sídlem bohů. Neméně inspirativní byly i vzácné dřeviny – cedr a borovice. „Vánek, který sebou přináší nádech moře a soli z pod hory bohů Olympu, mazlí naše smysly s krásnou směsicí přírodních vůní.“ Cedr je v mytologii považován za symbol nesmrtelnosti a síly. A přesně taková má být i vůně Giorgio Armani Prive Cedre Olympe.

Giorgio Armani Prive

Více informací ZDE

Začíná jako mužský, pižmový parfém, který posléze sládne a bledne jako slunce, které zapadá v dáli za horizont Egejského moře. V parfému jsou velmi výrazné tóny cedru, borovice a pryskyřic, které zahalí Vaše smysly závojem bohatých lesů. Vyjadřuje spojenectví mezi nebem a zemí. Dokonale vyvážená směsice vůní jak pro ženy, tak pro muže. 

Dřevité akordy báječně ladí s citrusy, které dodávají parfému Giorgio Armani Prive Cedre Olympe luxusní konečnou tečku. Právě hořký pomeranč, bergamot a citrónové listy, které ještě více zvýrazní slaný mořský vánek, vytváří dokonalou kompozici parfému, který ve Vás nabudí atmosféru horkých letních nocí.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This