Givenchy Ange ou Demon le Secret 2014

| 30.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vůně Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 Vás upoutá již na první pohled svým překrásným flakónkem. V mnohých případech je krásný obal pouhou matoucí fasádou. V případě Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 tomu tak rozhodně není. Přesvědčte se sami na vlastní kůži a otestujte novinku roku 2014, která je jako stvořená pro sportovně laděné dámy.

Osvěžující vůně do parných dní

Zavzpomínejte na loňské parné léto – venku je úmorné vedro, ani rybám se nechce plavat a Vy se máte dostat v rozpáleném autě až na druhý konec města. Nechce se ani pomyslet, na jaká teplotní políčka se dostanete, až vyjdete na rozpálenou asfaltku a už vůbec si neumíte představit, že by jste se měla v takovém teplu něčím navonět. Řešení, jak z tohoto problému vybruslit a ještě čtverácky si naopak tuto situaci užít, je překvapivě jednoduché – pořiďte si Ange ou Démon le Secret 2014 od Givenchy.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014

Složení:
Hlava: brusinky, čajové lístky, citron
Srdce: pivoňka, leknín, jasmín
Základ: pačuli, pižmo, bílé dřevo

Luxusní vůně pro zapřísáhlou sportovkyni

Jako by tento parfém byl stvořen pro právě takové situace, kdy potřebujeme oživit nejen tělo, ale i ducha. Tato příjemná, brusinkovo-citronová záležitost, čajovými lístky ovoněná hlava parfému, je hotovým energetickým koktejlem. Působí neskutečně svěže, jako právě čerstvě uvázaná kytice pivoněk. Ty jsou nejvýraznějším botanickým prvkem, který parfém obsahuje, ale najdete tu i vodní lotos a jasmín, kteří už však tak průbojní nejsou.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014

 

Pačuli, pižmo a dřevo v základu krotí chuť svěžejších složek, aby se z parfému nestal pouze průměrný osvěžovač na léto. Naopak dodávají ostatním složkám nádech toho, co elegantní a smyslný parfém nesmí postrádat. Luxusní, osobitý a výjimečný parfém Ange ou Démon le Secret 2014 od Givenchy by byla věčná škoda minout, bonus navíc v podobě vymazleného flakónku je už jen třešinkou na dortu.

Petra JanačíkováVůně – to neuchopitelné nic a přeci vypovídající vše…

„Vodítkem, jak vybrat ten správný parfém, je nepřeberné množství rad. Nejcennějšími pomocníky jsou však Vaše intuice a cit. Ten nejlepší parfém je stejně ten, který si sami vyberete.“
Petra

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This