Givenchy představuje nový trend

| 30.7.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Značka Givenchy letos na jaře přinesla na trh zcela nový způsob aplikace parfému. Jedná se o tzv. vrstvení vůně a mě již delší dobu vrtalo hlavou, jaký je výsledný efekt (reklamní kampaň slibovala zcela nevšední zážitek). Až teď jsem měla možnost otestovat novinku Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite. Jaká je?

Vybroušený křišťál a malý černý obsidián

V balení naleznete dva flakóny, které můžete použít dle libosti samostatně či nově navrstvit přes sebe. Větší balení obsahuje nikterak zvláštní, ale povedenou vůni Ange ou Demon Le Parfum. Ve vůni hraje prim jasmín, který doprovází mix pižma, jantaru a pačuli. Výsledná vůně není nic neočekávaného a šokujícího, poměrně běžná, hořkosladká kompozice. Flakón je ale překrásný. Vypadá jako velký broušený diamant se stékající kapkou.

Parfém Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite

Parfém Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite

K ní dostanete v balení ještě malý černý flakónek ukrývající koncentrovanou vůni Accord Illicite. Silně koncentrované tóny Accord Illicite dají vyniknout „růžovce“, na samostatné nošení to však rozhodně nevidím. Složení sice nevypadá špatně – kůže, bílé pižmo, vanilka a pačuli, ale vůně sama o sobě působí velmi synteticky.

V čem spočívá nový rituál?

Inovativní postup spočívá ve dvou krocích:

Krok 1

Krok 1

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1764269727 bez nazvu

Krok 2

Jak fungují dohromady? Možná je to síla zvyku či léty zaběhlý stereotyp, ale nemohu se zbavit dojmu, že na sobě mám dvě zcela odlišné vůně. Ale vzájemně ladí a doplňují se, což byl hlavní záměr tvůrců. Rozhodně je to dobrý nápad od Givenchy a mohlo by to spustit nový trend. Kdo ví…

Jaká je cena?

Za mě jen škoda, že nejsou obě vůně rovnocenné. Když na černý flakónek tu a tam zapomenete, nic se nestane. „Růžovka“ se sama o sobě hodí pro běžné nošení, na večer se vyplatí vylepšit ji aplikací koncentrované svůdností.

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This