Guerlain Abeille Royale: Výjimečná síla přírody

| 15.8.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Včelí produkty jsou právem považovány za nejúčinnější přírodní zdroj léčivých a regeneračních látek na světě. Značka Guerlain již roky pracuje s ohromující léčebnou silou medu a včelích produktů, aby věděcky dokázala jejich výjimečnou regenerační schopnost a sílu. Ty nejúčinnější a nejkvalitnější přírodní výtažky poté Guerlian uplatňuje ve svých exklusivních kosmetických produktech, které bojují proti známkám stárnutí. Pečující řada kosmetiky Guerlain Abeille Royale, to je koncentrovaná sílu včelích produktů, kterou si můžete dopřát i vy!

Černé včely z ostrova Ouessant

Pátrání po nejmocnějších včelích výrobcích dovedlo vědce z laboratoří Guerlain až na ostrov Ouessant, jeden z nejčistších ekosystémů na světě (rezervace UNESCO). Ostrov u pobřeží Francie je domovem specifického druhu černé včely žijící pouze na tomto ostrově. Tyto včely produkují med bezkonkurenční čistoty se skutečně výjimečnými vlastnostmi.

Unikátní výtažek z mateří kašičky a medu

Unikátní výtažek z mateří kašičky a medu

100% řízené, 100% přírodní původ. Aby se zaručilo, že pro řadu Abeille Royale bude produkován med a mateří kašička optimální kvality, rozhodli se, že Guerlain vytvoří přírodní útočiště v La Ferté Saint-Aubin v oblasti Sologne pro 200 včel, jejichž produkty budou určeny výlučně pro řadu Abeille Royale.

Hladší, jemnější a vypnutější pleť

Nikdy jsem neměla potřebu za kosmetiku utrácet horentní sumy, ale jakmile jednou překročíte pomyslnou hranici a dopřejete si luxus v podobě exkluzivních kousků z kategorie high-end kosmetiky, po prvním použití pochopíte, že vyšší vstupní investice se opravdu vyplatí. Proč kupovat každé 2 měsíce nový produkt, když si klidně i 2 roky vystačíte s jediným avšak nesrovnatelně kvalitnějším?

Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil

Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil

Stačila jediná aplikace, jediná kapka a bylo zřejmé, že zpevňující pleťové sérum (olej) Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil jen těžko něco trumfne. Prvně jsem olej aplikovala večer před spaním na vyčištěnou pleť. Ráno jsem byla doslova v šoku! Pleť byla hedvábně jemná, hebká, dokonale vyhlazená a vypnutá. Pokožka i během následujících hodin zůstávala nadále jemná na dotek a rozjasněná na pohled. Zdravá, plná života.

Účinky:
· hydratuje pleť
· zjemňuje pleť
· zlepšuje pružnost pleti
· rozjasňuje pleť
· vypíná a vyhlazuje pleť

Nemastný pleťový olej Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil (olej se okamžitě vstřebává do pokožky a nezanechává na ní žádný mastný film) v sobě pojí sílu mateřské kašičky (nejcennější látka vyráběná včelami – přirozený zdroj sacharidů, bílkovin, vitamínů a lipidů) a medu od věhlasných černých včel. Kombinuje v sobě sílu pleťového séra, péči oleje a hydrataci pleťové vody. Stačí vám tedy jediný produkt, se kterým hravě obsáhnete každodenní péči o svou pleť.

Před každým použitím nezapomeňte lahvičku s pleťovým olejem Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil důkladně protřepat, aby se unikátní olejové mikrokapsle důkladně promísily. Každé ráno i večer pak aplikujte 2-3 kapky oleje před nanášením krému na obličej i krk. Aby byl výsledek ještě výraznější, doporučuji provést speciální techniky obličejové gymnastiky, kterou vidíte názorně předvedenou ve videu.

Další produkty z řady Guerlain Abeille Royale

Další produkty z řady Guerlain Abeille Royale

V ucelené řadě pleťové kosmetiky Abeille Royale naleznete celou řadu účinných produktů od pleťových krémů, sérum, pleťové masky, krému na rty proti stárnutí i tělový balzám.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This