Hakuro – profesionální kosmetické štětce

| 8.12.2016 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

S všeobecně vzrůstajícím zájmem o make-up a dokonalý vzhled se stalo nutností k dosažení perfektního líčení vlastnit kosmetické štětce. Které však vybrat? Jaké typy by Vám rozhodně neměly chybět ve výbavě? Zapomeňte jednou provždy na nanášení dekorativní kosmetiky prsty. Dlouhotrvajícího a bezchybného efektu docílíte jedině za použití kosmetických štětců a houbiček.

Štětce pro dokonalý make-up za skvělou cenu

Pokud s líčením teprve začínáte, případně pokud nechcete za štětce zaplatit půl výplaty, jistě budete pokukovat spíše po cenově přijatelných značkách štětců. Jednu takovou jsem nedávno objevila i na stránkách Elnino.cz. Hakuro je značka kosmetických štětců, která v poslední době přitahuje zaslouženě čím dál tím větší pozornost.

Štětce Hakuro

Štětce Hakuro

Ač je značka Hakuro polská, rozhodně si nezaslouží váš opovrhující pohled. Často se totiž setkávám s předsudky k polské výrobě, zde to však rozhodně neplatí. Kosmetické štětce Hakuro se svou kvalitou mohou rovnat prvotřídním profesionálním štětcům, které používají uznávaní světoví vizážisti. V nabídce najdete nepřeberné množství typů velikostí a tvarů štětců, které jsou k dostání jak s přírodními štětinami z kozy, tak s velmi jemným syntetickým vlasem.

Díky vysoké hustotě a pevnosti štětin, se nemusíte obávat vypadávání štětin při čištění. Kvalitní zpracování a použité materiály jsou navíc prodávány za velmi příjemnou cenu. Co víc si jen přát. Jaké typu štětců si pořídit? Mrkněte do našeho videa.

Aby vám štětce (a to jen ty od značky Hakuro) sloužily léta, je zapotřebí o ně dostatečně pečovat. Zvláště štětce s přírodním chlupem doporučuji před prvním použitím nejprve vyprat. Pokud štětce používáte jen vy sama, není nutné prát štětce po každém nanesení líčidel. Je však vhodné štětce čistit pravidelně – nejméně 1x měsíčně, při silném znečištění samozřejmě častěji.

Důvod je na první pohled zřejmý – ze štětců je zapotřebí odstranit nános líčidel, který by mohl zabraňovat hladkému rozetření make-upu. Na štětcích však ulpívá také prach, odumřelé kožní buňky a mohou se zde množit i bakterie, které snadno podráždí citlivou pleť.

Štětce Hakuro

Profesionální štětce a pomůcky vám pomohou vytvořit dokonalý a bezchybný make-up. Používáte štětce? Jakou značku máte osvědčenou?

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This