Historie značky Revlon a její parfém Charlie Silver

| 21.9.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Copak všechno víte o Revlonu? Je to americká značka založená v roce 1932 se sídlem v New Yorku a její silnou stránkou je kosmetika a parfémy. Název Revlon je složen ze jmen zakladatelů (dvou bratrů a jednoho chemika): Charles a Joseph Revson + Charles Lachman. Ano ano, přesně tak se nám zde vloudilo písmeno L.

Jak šel čas

V padesátých letech je éra rtěnek, v šedesátých letech se objevují celebrity v reklamách a celý svět chce vypadat jako ony a v sedmdesátých letech vzniká jeden z nejprodávanějších parfémů na světě: Charlie. Další velký boom v kosmetice přichází v osmdesátých letech, kdy na stránkách časopisů se objevuji tváře topmodelek jako Claudia Schiffer nebo Cindy Crawford.

Revlon Charlie Silver

My se dneska podíváme na vršek (neboli na zoubek, pokus o vtip 🙂 ) dámskému parfému Charlie Silver. Našla jsem ji na poličce u mé známé na návštěvě, a proto se prosím nepozastavujte nad z větší části prázdným flakónkem.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/408544597 revlon charlie silver 1

Revlon Charlie Silver

Dámská vůně Revlon Charlie Silver vykouklo na svět v roce 1997 a chlubí se sedmi ingrediencemi, které vytváří ideální esenci pro každodenní využití. Šťavnatá meruňka a broskev se spojí s chutnou hruškou a kyselkavým citrónem. Konvalinka, která se odjakživa používá v kosmetickém průmyslu a velmi intenzivně voní a magnolie se svými velkými, kalichům voňavými květy jsou tou poslední voňavou kapkou, které dodají této vůni ten správný konec.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/850908665 revlon charlie silver 3

Revlon Charlie Silver

Jak na mě působí Charlie Silver?

Vůně Revlon Charlie Silver je vhodná pro denní využití, osvěží a neurazí. Osobně se mi hodí pro věkovou kategorii 35+. A co je velké plus je zajisté cena.

Co dále?

Víte, že Revlon nevytvořil pouze vůni Charlie Silver, nýbrž se inspiroval i dalšími barvami? Vraťme se do devadesátých let:

  • Charlie Blue, od 1973, temnější, nadčasová a elegantní.
  • Charlie Red, od 1993, vodopád květin.
  • Charlie White, od 1994, citrusové pohlazení, květiny, ovoce a eleganci dodá vetiver a santalové dřevo.
  • Charlie Gold, od 1995, ovocný mix, květiny, skořice, sladký karamel, hřebíček a teplý cedr.

This slideshow requires JavaScript.

A co pro vás znamená značka Revlon?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This