HIT léta: Calvin Klein Eternity Summer 2017

| 25.4.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

K letnímu období již tak nějak neodmyslitelně patří i letní limitované edice od značky Calvin Klein. Unisex krásku CK One Summer Edition 2017 jsme si již představili v samostatné recenzi.  Dnes si detailně posvítíme na letní limitky z řady Eternity (její dámskou i pánskou verzi). Jsou lepší než ty loňské?

Slunce, poušť a chladivá oáza

Také už se vidíte na dovolené? Vychutnejte si s letní limitovanou řadou vůní Eternity Summer 2017 západ slunce nad rozpáleným zlatavým pískem již nyní. Nechte na sebe dýchnout atmosféru horkého letního večera.

Novinky Calvin Klein Eternity Summer 2017 si rozhodně zapamatujete – nejsou to totiž žádné prvoplánové svěženky, se kterými se s blížícím se létem budou plnit regály parfumérií.

Calvin Klein Eternity Summer 2017

Osvěžující dámská vůně Calvin Klein Eternity Summer 2017 v sobě spojuje netradiční vůni růže, svěžího bergamotu a kořeněného badyánu. Nepříliš častá kombinace složek vytváří harmonickou a svůdnou esenci ženskosti. Jemné květinové tóny se postupně mísí s vydatnou dávkou akvatických akordů. Chladivé akordy vody budou osvěžující sprškou v parném letním dni.

Calvin Klein Eternity Summer 2017

Calvin Klein Eternity Summer 2017

Třešničkou na dortu, dá-li se to tak označit, je orientální nádech v základu. Nečekaný, nasládlý a prohřátý základ je tvořen santalovým dřevem a zemitými tóny vetiveru. Oranžovo-modrý flakón představuje odraz horkého písku a blankytně modrého nebe.

Chci vyzkoušet!

Eternity Summer 2017 For Men

Pánská verze limitky Calvin Klein Eternity Summer 2017 se nese v duchu dřevitě-aromatické vůně. Smyslná, čistá a přitažlivá. Úvod pánské vůně si pohrává s bylinnými tóny šalvěje a hřejivého zázvoru. Srdce je tvořeno překvapivě povedenou směsicí lístků fialky, kvítků jasmínu a sladkým kokosovým mlékem.

Vzdáleně může někomu vůně v této fázi evokovat opalovací krém. Mléčná kokosová vůně se však postupně prohlubuje, mužní. Ke slovu se v základu nové letní limitky hlásí dřevité akordy santalového dřeva a zemité tóny vetiveru, stejně jako v dámské verzi Calvin Klein Eternity Summer 2017.

Chci vyzkoušet!

Tak co, necháte se zlákat novinkami letošního roku? Nebo raději sáhnete po léty osvědčených klasikách? 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This