Hit letošního léta: Bláznivě barevné vlasy

| 10.6.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Zajímavosti | 0 komentářů

Měňte barvu svých vlasů stejně často jako své boty. Právě teď začíná ideální období, kdy můžete popustit uzdu své fantazie a zazářit na letní párty či odpoledne u vody s trendy účesem podle nejžhavějších módních trendů. Buďte cool a vyzkoušejte některou z pastelových barev na vlasy.

Každý den jinak? Jde to!

Mezi blogerkami v ČR jsou teď neskutečně trendy barevné křídy na vlasy. Když jsem prvně viděla video, říkala jsem si „zlaté barvení krepovým papírem“. Některé druhy opravdu vypadají jako balíček kříd, se kterými jsme kreslili o hodině výtvarné výchovy. Mě se však do hledáčku dostala žhavá novinka od značky L´Oreal Paris tekuté barevné křídy na vlasy Hair Chalk. 

Barevná křída na vlasy L´Oréal Paris Hair Chalk

Barevná křída na vlasy L´Oréal Paris Hair Chalk

Kolik stojí tekuté křídy na vlasy?

Máte rádi letní párty s přáteli či hudební festivaly? Nevažte se a odvažte se s bláznivými cool barvami na vlasy, se kterými budete za hvězdu večera či obdivovanou divou u vody. Pokud se velkým obloukem vyhýbáte všemu chemickému, tak si tyhle barevné tekuté křídy okamžitě zamilujete.

Neobsahují žádné chemikálie, které by Vaše vlasy poškodily. Oproti klasickým barvám na vlasy nejsou nijak agresivní, neničí vlasy a jsou dokonce tak bezpečné, že byste s nimi mohli obarvit i svého domácího mazlíka (ale s tím raději moc neexperimentujte).

Trendy účes za pár minut

Barevné křídy na vlasy L´Oréal Paris Hair Chalk jsou vyráběny v 5 intenzivních barevných odstínech a 3 neutrálních odstínech pro rychlé oživení Vašeho účesu. Použití je tak snadné, že jej opravdu hravě zvládne každý u sebe doma.

Nejvýraznějších výsledků bude samozřejmě dosaženo aplikací na světlé vlasy, ale ani tmavovlasé brunetky nemusí truchlit. Tekuté křídy na vlasy L´Oréal Paris Hair Chalk mají tak vysokou pigmentaci, která překryje i tmavý odstín Vašich vlasů.

Trendy barevný účes

Trendy barevný účes

Z bláznivého barevného efektu se můžete těšit až několik dní, odstín se bude postupně vymývat během 2 – 3 umytích. Vy tak můžete klidně každý den zkoušet další netradiční odstíny. Jak byste asi vypadala se zeleným pramínkem?

Jak na to?

Inspiraci můžete načerpat z přehlídkových mol předních světových návrhářů či z fotografií dam a žen z USA, kde se již trend barevných kříd stal doslova boomem. Do barevných pokusů s tekutými křídami Hair Chalk se může pustit každá žena, protože jak můžete vidět na videu, jejich použití je vážně hračka.

  • naneste
  • rozčešte
  • tepelně zafixujete a je to

Během chvilky tak docílíte netradičního, originálního vzhledu, který budou všichni obdivovat. Nevíte jakou originální zábavu vymyslet pro své kamarádky? Při barvení si užijete kopu zábavy, co jej připravit jako překvapení na letní dámskou jízdu?

Na závěr ještě praktická rada – důležitá je tepelná fixace. Tu nikdy neopomeňte! Mě se nejvíce osvědčila žehlička na vlasy. Tak co půjdete do toho? Poradíte mi, kterou barvu bych měla otestovat na své zrzavé vlasy?

[Celkem: 4    Průměr: 3.3/5]
Share This