Hoďte obavy za hlavu! Éra přírodní kosmetiky Renovality je tu!

| 29.11.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Vžité předsudky o používání kosmetických olejů můžete jednou pro vždy hodit za hlavu. Dopřejte si koncentrovanou přírodní péči rostlinných olejů Renovality. Žádné syntetické látky, žádné konzervanty, silikony, barviva ani minerální oleje. Pouze čistá síla rostlin v té nejvyšší možné kvalitě, kterou si můžete dopřát i vy.

Vsaďte na přírodní péči. Nebudete litovat!

Snem snad každé ženy (a nejenom žen) je docílit na pohled zdravě a mladě vypadající pleti, těla i vlasů. Mladistvý vzhled a vypnutá pleť nám pomohou cítit se i s přibývajícím věkem stále jako mladice. Věřte, že za pomoci syntetizovaných látek vytvořených kdesi v moderních laboratořích své pleti výhledově spíše uškodíte. V posledních letech nastal doslova boom přírodní péče. I mainstreamové značky se proto snaží ukojit hlad zákazníků přidáním rádoby „přírodní“ řady kosmetiky do svého portfólia. Měli bychom si však uvědomit, že pokud je kosmetický produkt jakkoliv chemicky upravován, síla přidaných přírodních látek je zcela zničena. Nač tedy platit tisíce za předražené pleťové krémy, když se můžete hýčkat nefalšovaným rostlinným zlatem od Renovality?

Renovality - 100% přírodní česká kosmetika

Renovality – 100% přírodní česká kosmetika

Používat přírodní kosmetiku je přitom tak jednoduché a hlavně účinné. Kdo jednou na vlastní kůži okusí, již o sebe nebude chtít pečovat jinak. Obezřetnost při výběru té správné přírodní kosmetiky však není v tomto ohledu na škodu. Bohužel jen málokterá značka se může pochlubit opravdu certifikovanou přírodní péčí. To však neplatí u Renovality!

Hýčkejte své tělo i duši s certifikovanou přírodní kosmetikou Renovality

V Čechách přitom máme vlastní unikát, o kterém jste doposud možná neslyšeli! Zlaté české ručičky daly vzniknout Renovality – 100% přírodní kosmetické značce, pro kterou je stěžejní bohaté portfólio za studena lisovaných olejů pouze z pečlivě vybraných rostlin. Renovality je v současné době jedinou českou značkou přírodní kosmetiky, která se může pyšnit certifikátem CPK udělovaným KEZ o.p.s.. Takto označená kosmetika neobsahuje:

  • syntetické aromatické látky

  • ropné produkty (olej, parafín, vazelínu)

  • syntetické konzervanty a barviva

  • některé tenzidy a chemické UV filtry

  • vyloučeno je rovněž použití živočišných produktů (vyjma včelího vosku a lanolinu) a GMO surovin

Renovality - darujte koncentrovanou přírodní péči

Renovality – darujte koncentrovanou přírodní péči

Žádné falešné sliby, ale pouze čisté rostlinné oleje. Celé kouzlo účinné přírodní péče je skryto pouze za vysokou kvalitou procesu zpracování i balení, pro kterou Renovality dělá maximum. Věděli jste, že světlo má výrazný vliv  na urychlení rozpadu přírodních produktů? Z tohoto důvodu jsou kosmetické oleje Renovality baleny do obalů vyrobených z toho nejkvalitnějšího fialového skla, které funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu rostlinných olejů.

Oleje pro celé tělo

Který si jen vybrat? To bude otázka, která vás bude trápit v momentě, kdy se rozhodnete značku Renovality otestovat na vlastní kůži (nebojte, i já měla to samé dilema). V bohatém portfóliu značky naleznete přírodní oleje pro všechny a snad i na všechny neduhy a problémy. Pleťové oleje vám poskytnou tu nejúčinější péči v boji proti předčasnému stárnutí i dehydrataci pleti, své milované ratolesti můžete opečovávat s láskou a s čistým svědomím levandulovým či banánovým olejem, hořčíkový olej pak bude skvělou volbou pro každého z nás, kdo se vypořádává se stresem, špatným spánkem a chce si udržet pocit vnitřní pohody.

Renovality - 100% přírodní česká kosmetika

Renovality – 100% přírodní česká kosmetika

Každý olej má své vlastní specifikum a možnosti užití. Na suché vlasy mohu doporučit klasiku – arganový či jojobový olej, které vlasům dodají lesk, vitalitu, hydrataci a sílu. Výtažek ze šalvěje, známe již z dob našich prababiček, pak pomůže s rychle se mastící pokožkou hlavy.

V nabídce pečujících olejů pro ošetření pokožky těla naleznete pomocníky v boji s celulitidou, olej na eliminaci strií a jizev, oleje pro suchou až ekzematickou pokožku, stejně tak i oleje, které můžete využít i na regenerační masáž.

Značka Renovality je tu, tak neotálejte a darujte ještě letos na Vánoce pod stromeček koncentrovanou dávku 100% přírodní péče. Řekněte stop chemii a syntetickým látkám a dovolte přírodě, aby i do vašeho života přispěla kapkou své mocné síly.

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This