Hoďte stres za hlavu díky Dermacol Aroma Ritual

| 30.3.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Stres, pracovní i rodinné starosti, vliv prostředí,… Každý jistě zná ten stav, kdy si řeknete DOST a alespoň na jeden večer zatoužíte po klidu, relaxaci a příjemném lenošení ve společnosti své drahé polovičky či dobrého filmu. Jednoduše vypnout, ignorovat pípající telefon a věnovat se jen a jen sobě. Nemusíte se rovnou svěřovat do péče lázeňských odborníků – svou malou oázu klidu si můžete vytvořit i u sebe doma.

Antistresový tělový olej Dermacol Aroma Ritual s vůní hroznů a limetky nemusíte používat jen jako masážní olejíček. Tento tělový olej vhodný pro všechny typy pokožky má za cíl nás uvolnit po celodenním shonu a pomůže odstranit svalové napětí. Velmi dobře a rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Změňte svůj domov v oázu klidu

Musíte být tak hodné jako já, abyste dostali tento úžasně vonící olejíček. Má velmi dobrá a vnímavá kamarádka věděla, že jsem si oblíbila řadu Dermacol a její sprchové gely. Bylo velmi příjemné překvapení, když jsem od ní dostala Dermacol Aroma Ritual Antistresový tělový olej s vůní hroznů a limetky.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/648044034 img 1340

Velmi dobře a rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

I já mám svůj večerní rituál. Po spršce si naolejuji mé suché ruce a ramena, vklouznu do teplého pyžámka a užívám si to opojnou vůni – tu totiž miluji nejvíce. Je příjemně sladká a přitom svěží. Následující den cítím linout tuto vůni i z oblečení a to já ráda. Došlo to dokonce tak daleko, že jsem si pořídila i krém na ruce z této řady.

Máte-li v okolí človíčka, kterému byste rádi chtěli zpříjemnit den, antistresový tělový olej Dermacol Aroma Ritual s vůní hroznů a limetky je opravdu jednoduchou a přitom originální volbou. Je praktický, jelikož se hodí pro všechny typy pokožky, obzvlášť pro suchou a velmi suchou pokožku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1839923097 img 1415

sprchový gel a masážní olejíček

Tak se toho nebojte a vzhůru do toho! 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This