Hot trend podzimu 2017: Třpytky úplně všude

| 12.10.2017 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Po třpytkách se nebojíme sáhnout převážně v letním období, kdy nám napomáhají nechat vyniknout sexy opálení. Jsou poměrně běžnou součástí letních looků, ale na podzim? Týden co týden beauty blogerky přicházejí s novými trendy, které se pak začnou na sociálních sítích šířit jako lavina. Aktuálně je to přímo smršť třpytek, a to úplně všude.

Do vlasů, na rty, do dekoltu, …

Třpytky se již nebojíme použít jako součást líčení očí. Hot trendem je však nechat je nedbale dopadnout kamkoli jen mohou. Některé z vás si právě hluboce oddychly. Pokud jste si totiž již někdy zkoušela aplikovat třpytky, dáte mi za pravdu, že udržet je pouze na požadovaném místě, je leckdy docela problém.

Třpytivé lesky na rty jsou moc slabý šálek kávy, chce to daleko víc třpytu a oslnivé záře. Jednoduše čím více, tím lépe. Nebojte se na rty sáhnout po výrazných kovových odstínech rtěnek či na ně přímo aplikujte třpytky samotné. Pak budete za bohyni.

Třpytky ve vlasech už jsou pak pro opravdové fajnšmekry – rozprášit je můžete po pěšince a lehce pak do délky vlasů.

Jak na to?
Stačí smíchat sypké třpytky se stylingovým gelem a poté je aplikovat do vlasů. Kreativitě se letos rozhodně meze nekladou!

Volnou ruku pak budete mít i v případě make-up. Třpytky se nebojte zvýraznit své obočí či je aplikujte místo rozjasňovače na lícní kosti.

Jedno je jasné, třpytky jsou letos jednoznačně IN. Nebojte se na sebe upoutat pozornost a vystupte se strohé šedi podzimu.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This