Hrajte naplno s pánskou vůní Davidoff The Game Intense

| 4.5.2015 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Co víc by si mohli muži přát, než aby i jejich oblíbený parfém obsahoval vonné molekuly nápoje, který si s oblibou dopřávají po barech! Gin v tomto parfému Davidoff The Game Intense nevoní vůbec jako zbytkový výpar, který zbyl po prohýřené noci. Voní noblesně, čerstvě a „vychlazeně“.

Padne jako na míru ušitý

Ještě, než se začnu rozplývat nad dalšími složkami parfému, smeknu klobouk před jednoduchým, ale plně praktickým flakónkem. Muži netouží, možná až na světlé výjimky, po okázalých kudrlinkách a nepraktických tvarech, proto budou z tohoto černého válce s perforovanými drážkami po obvodu, nadšeni. Padne do ruky stejně dobře jako štafetový kolík, působí i bytelně, takže by mohl přežít nechtěný pád z poličky bez úhony.

Davidoff The Game Intense 003

Davidoff The Game Intense

Bezděčné máchnutí zápěstím mě vrací zpět k hodnocení samotné vůně Davidoff The Game Intense. Parfém přes svoji určitou dávku výraznosti a předpokladu, že nositelé budou v tomto směru spíše odvážnější, je nekomplikovaný a nebude třeba zdlouhavě přemýšlet, zda se pro danou příležitost hodí. Pánové s odvahou jej lehce odprezentují jak na poradě v zaměstnání, tak na intimní večeři ve dvou.

Protřepat, nemíchat

Nejvíce mě zaujala právě ginová složka, jejíž přítomnost je mi až kulinářsky příjemná a nezprotivila se mi ani po delší době. Naopak, příjemně podporuje další ze složek, tedy kosatec, labdanum a pačuli. Tato orientálně laděná kompozice je hřejivě vibrující, eroticky pulzující a neokoukaně vzbuzující zájem okolí.

Davidoff The Game Intense

Davidoff The Game Intense

Složení:
Hlava: gin
Srdce: kosatec, palisandr
Základ: pačuli, labdanum

Oceňuji i kreativitu názvu parfému, byť se nejedná o nic závratně originálního, v duchu rčení „v jednoduchosti je krása“ – muži nemusí urputně přepínat paměťové buňky, aby zpětně vypotili jeho název. Není to jméno s několika postupně se nabalujícími přívlastky k původním názvům. Pravda, předkem v tomto případě byla The Game, ale dovětek Intense nijak nezvyšuje krkolomnost a zapamatovatelnost názvu. Davidoff mě celkově příjemně překvapil, přes propast, kdy jsem jeho parfémové novinky přestala sledovat, jsem nyní opět postavila pilíře ke společnému mostu.

Vyšší hru svádění, kterou spustí shodná euforie pro tuto vůni u obou pohlaví, se dá bez nadsázky opravdu nazvat The Game Intense.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This