Hřejivě svůdná vůně Nero Assoluto

| 16.10.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Linií hladkých barevných oblázků se momentálně nechlubí jen Bvlgari, ale po svém si ji uchopili a vytváří ji i Roberto Cavalli. Po zlatem zářícím Eau de Parfum, následovanou Oud al Qasr, Oud Edition, Essenza, Exotica, Acqua, Gold Edition, přichází čas i na černou mambu Nero Assoluto, která už je však také dostupná i ve svém nejluxusnějším sběratelském provedení, Nero Assoluto Exclusive Edition.

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Jednoduchost designu a tvaru flakónu vyvažuje provedení jeho uzávěru, který je pro tuto řadu typickým a dominantním prvkem. Jako celek působí flakón vůně Nero Assoluto harmonicky, majestátně, honosně a orientálně. Pravda, v kabelce zrovna tvar uzávěru neocením, je až přespříliš členitý a nepraktický, jeho odstraněním však získám nejen větší místo v kabelce, ale také dokonale padnoucí oblázek do ruky.

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Ve správnou dobu na správném místě

Jasně, tato geniální rovnice je jako ušitá na míru tomuto parfému a současnému ročnímu období. Právě teď nastává období, kdy více než jindy toužím po čemkoli hřejivém, nostalgickém. To se však zásadně nevylučuje s tím, cítit se žensky a svůdně. A Nero Assoluto toto všechno splnil. Má „chci“ se proměnila ve splněná přání. Ostatně, posuďte sami, s jakým nelehkým úkolem se musel poprat:

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Chci s ním trávit jedinečné chvíle, kdy se v přírodě vše vyvíjí a usíná, vybarvuje a odchází, věčně proměňuje.

Chci zažít omamnou hřejivost vanilky.

Chci nasávat vůni spadaného listí s prolínajícím se ebenovým dřevem a pozorovat, v jaké symbióze jsou schopni spolu vycházet nebo si vymezovat mantinely.

Chci pocítit jeho sofistikovanou stránku i na obyčejné procházce, pocit královny, kráčející ztichlou, barevnou krajinou.

Chci se přenést do jiné dimenze, vnímající pouze teď a tady, jen sebe a vůni.

S umanutostí malého dítěte od něj chci vše, po čem toužím. S velkorysostí dospělého člověka od něj dostávám všechno to, co jsem si rozumem malého dítěte umanula.

Jaká je aktuální cena této vůně?

Hrdá královna podzimu

Dřevitě-sladký, pozitivně ladící, květinově bohatý parfém s nádechem pudrového obláčku je nekomplikovanou parfémovou potěchou pro dámy, které vyznávají konzervativnost tak akorát, vždy však s nádechem osobitosti a záhadnosti.

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Složení:
Hlava: orchidej
Srdce: vanilka
Základ: ebenové dřevo

Koncentrace EDP slibuje větší výdrž a siláž, kterou však sama za sebe nemohu potvrdit. Toto malé mínus se však záhy promění v kladné body pro ty z vás, které nemají potřebu parfémem na potkání paralyzovat. Ohromuje však citem a jemností džentlmena, který vás bude doprovázet všude tam, kde budete chtít zazářit.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This