Navoňme se vůní Boss The Scent For Her

| 9.2.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Chcete-li vsadit na klasiku a nic nepokazit, zkuste vůně Hugo Boss. Očekávat můžete sofistikované, elegantní a přirozenost vyzařující vůně. Dámská novinka roku 2016, vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her, v sobě ukrývá šťavnaté ovoce i trendy gurmánské tóny, díky kterým se obklopíte přirozenou krásou a svůdností.

Netradiční vůně Boss The Scent For Her

S pánskými parfémy značky Hugo Boss mám velmi dobré zkušenosti – zakoupené mnohdy i naslepo jako dárek jsem s nimi nikdy nešlápla vedle. Napadlo mě vyzkoušet dámskou vůni Hugo Boss Boss The Scent For Her, jelikož už pár měsíců obdivuji její jednoduchý, avšak elegantní flakón a navíc jsem na ni četla v recenzích jen samou chválu.

Hugo Boss Boss The Scent For Her

Hugo Boss Boss The Scent For Her

Parfém Boss The Scent For Her není příliš těžký a pronikavý, od samého začátku si užívám jeho květinově-ovocný nástup a v myšlenkách se těším na hřejivé léto. Tehdy můžu ochutnat šťavnatou broskev a přivonět si k frézii, jejíž květy nádherně a silně voní. Později se ke slovu přihlásí další květy, a to konkrétně květy stálezeleného keře pocházejícího z Japonska. Ano, je to vonokvětka známá též jako osmanthus.

Na závěr máme gurmánskou tečku v podobě sladkého praženého kakaa, která vůni dodává nečekaný a pro tuto vůni tak charakteristický zvrat. Důraz na sofistikovanou sladkost se promítla v nejedné kolekci hned několika světových značek – trend, který v loňském roce ovládl pulty parfumérií.  Tváří této dámské vůně Boss The Scent For Her je německá modelka Anna Ewers, která se svým sex-appealem vzdáleně podobá Brigitte Bardot.

Oku lahodící flakón

Vraťme se ale ještě k flakónu. Elegantní a sofistikované linie vůně Boss The Scent For Her lahodí oku. Samotný flakón má nádech jemně růžové, zlatavý uzávěr je poněkud mohutný, ale právě ten dodává tu správnou tečku finálnímu designu.

A malý záporný bodík dámské vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her?

Je to její trvanlivost. Neříkám, že zmizí po hodině, ale celý den bohužel nevydrží. Doporučuji si vůni přes den osvěžit a budete zase pěkně vonět.

A jaké jsou vaše zkušenosti s parfémy Hugo Boss?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This