Hurá za dalším Lancôme pokladem: Trésor Midnight Rose

| 20.3.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Je na čase objevit krásy Paříže v půvabné vůni vytvořené luxusní francouzskou parfumérií Lancôme. Trésor Midnight Rose vás zahrne plátky růže, odvážným černým rybízem, sladkou malinou a to vše provoní jasmín a pivoňka. Závěrem se line příjemná vůně růžového pepře.

Podlouhlý flakón s fialovými tóny připomíná jaro, které pomalu, ale jistě buší na dveře. Uzávěr je ozdoben elegantní temně fialovou růží.

I Hermiona si dá říci

Jak již nadpis fantasy fanouškům napovídá, tváří dámské vůně Trésor Midnight Rose se stala Emma Watson, představitelka nadané a bystré žákyně Hermiony z příběhů o Harry Potterovi. Mladá a krásná herečka ví, jak zaujmout své fanoušky a není proto divu, že si Lancôme vybral právě tuto tvář pro parfém Trésor Midnight Rose. Obě krásky působí jemně, elegantně a romanticky.

 Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose

Co se ve skutečnosti skrývá za slovem poklad?

Parfém Trésor Midnight Rose evokuje svěží příjemný večer strávený tak, jak si přejete. Samy s knihou u sklenky vína, v náruči milované osoby či venku na zahrádce s přáteli. Jakmile nanesete vůni, měla by vám přinést jen ty nejmilejší vzpomínky.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This