I am woman! Jaká je novinka 2018 od Calvin Klein?

| 30.9.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Parfém se stal nedílnou součástí každodenních rituálů, které provázejí naše dny. Vyzdvihuje naši osobnost a dokáže vyvolat i dávno zapomenuté vzpomínky. Pro ženu je pak její oblíbená vůně jakýmsi poznávacím znamením. Jednoduché, ale výstižné motto „I am woman“ trefně vystihuje hlavní myšlenku, která provází vznik nové dámské vůně z dílny Calvin Klein.

Vůně Calvin Klein Women upoutává pozornost již od prvního okamžiku, jednoduše nejde jen tak projít kolem, aniž byste ji nevyzkoušeli. Klasický a elegantní flakón zdobí netradiční víčko s vytištěným ženským okem, které celému designu dodává moderní ráz. Povedený kousek, který se stane ozdobou nejednoho nočního stolku. Co ale můžeme očekávat od vůně Calvin Klein Women?

Expresivita a síla ženského pohledu

Po uvedení na trh (v srpnu 2018) začala novinka Calvin Klein Women okamžitě vzbuzovat zvědavost. „Calvin Klein Women je vůní plnou kontrastů, která je poctou nekonečné, rozmanité a hluboké ženské síly a krásy.“ Kompozice slibuje květinově-dřevitou vůni inovovaného charakteru, kterou vytvořili parfuméři Honore Blanc a Annick Menardo.

Calvin Klein Calvin Klein Women

Calvin Klein Calvin Klein Women

Růžová kapalina uvnitř flakónu je jemnou, svěží a křehkou dámskou vůní s kapkou smyslnosti. Calvin Klein Calvin Klein Women je dle mého názoru nekonfliktní a univerzální kancelářská vůně pro každodenní použití, která do značné míry může připomínat bestseller Dolce&Gabbana Light Blue. Pokud patříte k fanouškům takových to svěžích vůní, pak se nemusíte bát sáhnout ani po novince Calvin Klein Women.

Květy a dřevitý základ

Eukalyptus v dámské vůni? Hmm, tak už jen kvůli této kombinaci je má zvědavost na pozoru. Neobvyklá eukalyptová poznámka v kompozici dámské vůně Calvin Klein Women zde reprezentuje sílu a výjimečný charakter žen. Vyvážená rovnováha mezi jemným květinovým srdcem a vznešeným dřevitým základem je pak příslibem vůně, která si zaslouží vaši patřičnou pozornost.

SLOŽENÍ:
HLAVA ► černý pepř, eukalyptus, citrusy
SRDCE ► jasmín, magnolie, květ pomerančovníku
ZÁKLAD ► cedr, olibanum, ambroxan

Svěží, pro někoho však trochu ostrá vůně parfémované vody Calvin Klein Women se otevírá onou nevšední kombinací chladivého eukalyptu, citrusů a pikantního pepře. Drobné okvětní lístky pomerančovníku, omamná magnolie a absolutní jasmín tvoří fenomenální květinové srdce. Dřevitý základ z aljašského cedru, ambroxanu a olibanum vdechne vůni jedinečný charakter, díky kterému se odlišuje od běžným, jemných květinových vůní na trhu.

Calvin Klein Calvin Klein Women

Calvin Klein Calvin Klein Women30

Počáteční měkké, jemné květy se postupně vyvíjí a prolínají s až trochu maskulinním dřevitým akordem. Stále si však drží onu pomyslnou hranici úměrnosti, nutno však podotknout, že pokud na vás obecně dřevité tóny vyznívají intenzivněji, mohlo by dojít k mírnému zklamání (právě proto doporučuji vůni Calvin Klein Women nejprve otestovat přímo na pokožce).

Přestože bych osobně po vůni Calvin Klein Women sáhla spíše v letních měsících, díky výrazným dřevitým poznámkám bude nyní na podzim skvělou volbou pro ty z vás, kteří neholdujete těžkým, sladkým, gurmánským vůním.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This