Italská Signorina dobývá studený leden

| 20.1.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Stylová Italka Salvatore Ferragamo Signorina je svěží, spontánní dámskou vůní plnou života. Signorina, krásný a elegantní italský název, který doslovně znamená mladá žena. Delikátní sladkost v kombinaci s měkkým pižmem se stává až nečekaně snadno návykovou vůní. Jste energickou dámou a elegance vám není cizí? Podlehněte nadčasové modernosti, svůdnosti a kreativitě s nádechem troufalosti v podání Salvatore Ferragamo Signorina.

Signorina: Mladá a troufalá elegance

Na začátku loňského roku jsme vás seznámily se slečnou Salvatora Ferragama. Jmenovala se Signorina Misteriosa a tenkrát jsme si pro sebe řekly, kdy konečně „něco“ budeme mít, abychom si mohly ospravedlnit náš další nákup. Rok se s rokem sešel, slečna záhadná (z italského překladu) dochází a já se rozhodla vyzkoušet verzi Salvatore Ferragamo Eau de Parfum Signorina.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/783457343 img 1299 pekna

Jemně růžový flakón, stylově dozdobený elegantními, po vrstvách poskládanými mašlemi vás okouzlí.

Jemně růžový flakón, stylově dozdobený elegantními, po vrstvách poskládanými mašlemi mě naprosto okouzlil. Na rovinu říkám, že nosit tuto 100 ml krásku v kabelce nebudu, jelikož by zase vážila o něco více (je samozřejmě dostupná i v menších verzích, ale já netroškařím). Nevadí, malý pomocník jménem travalo rád vypomůže. Já si nechám tento okouzlující flakón doma a budu se těšit z jeho vůně.

Jaká je?

A copak že nám italský mág Salvatore Ferragamo namíchal za svůdný koktejl? Spojil dohromady vytříbené chutě, díky kterým budu tajně přičichávat k mému zápěstí do celý den. Slečna Signorina je nejdříve zahalena do obláčku růžového pepře a červeného rybízu – lehce pikantní úvod, který vůni výrazně odlehčuje a dodává ji špetku drzosti. Mladá a troufalá tahle dívenka… Srdce pohltily květinové tóny, přesněji jasmín a pivoňka. Na závěr našeho sladkého dobrodružství nás čeká pačuli, měkké a hebké pižmo a delikátní pana cotta.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1374083312 img 1286 muze byt

Po celý den uslyšíte komplimenty.

Ptáte-li se na výdrž, jsem s ní spokojená. Samozřejmě existují mnohem větší „držáci“, ale ani Signorina na tom není vůbec špatně. Na začátku dne slýchám komplimenty. Když utichají, tasím z kabelky travalo a oživím tuto nádhernou vůni na mé kůži.

A jakou máte zkušenost vy se slečnou Signorina od italského stylisty Salvatore Ferragamo?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This