Jak docílit sexy opálení snadno i v zimě?

| 20.1.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Slunečních paprsků si přes zimu moc neužijeme. Jak tedy docílit svůdně opálené pokožky bez újmy na zdraví, snadno a rychle? Nejjednodušším způsobem, jak získat sexy opálení, je vyzkoušet samoopalovací kosmetiku. Pokožku s bronzovým nádechem získáte během chvíle a vše zvládnete hravě u sebe doma!

Na ples již nikdy jako Sněhurka

Plesová sezóna je v plném proudu a i Vy zajisté letos minimálně na jeden ples vyrazíte. Abyste na plese zazářila a stala se hvězdou tanečního parketu, je potřeba, aby Vaše pleť, účes, pokožka i šaty vypadaly co možná nejlépe!

Zimní období má jednu výhodu, nemusíme řešit nevzhledně opálená ramínka od oblečení. Ale na druhou stranu naše pleť již ztratila přes léto pracně získané opálení a mnohdy některé z nás vypadají jako bledé bludičky či pracovnice vápenky. Kéž by stačilo lusknout prsty a získat ihned bronzově zbarvenou pokožku. Lusknutí bohužel nepomůže, ale máme pro Vás skvělý tip, jak docílit opálení snadno a rychle.

Základní fakta a zajímavosti o samoopalovací kosmetice

Samoopálení je v dnešní době velkým hitem. Ovšem mnoho z nás si nejspíše myslí, že i tak poškozuje pokožku, ale vůbec tomu není tak. Samoopálení je na rozdíl od solária nejšetrnější způsob, jak docílit krásné opálené pokožky.

►►Věděli jste, že… Abyste docílila opravdu snědého opálení, tak musíte navštívit nejméně 7x solárium, aby se to vyrovnalo jednomu samoopalovacímu nástřiku.

Opravdu to tak je! Navíc samoopalovací kosmetika obsahuje vysoký stupeň betakarotenu a další pokožce prospěšné složky, které ji vyživují a dodávají jí potřebnou hydrataci. Se samoopalovacími krémy taktéž nenapomáháte vzniku předčasných vrásek.

Jak dlouho samoopálení vydrží a jak jej aplikovat?

Výdrž Vašeho domácího opálení se odvíjí od použitého produktu, ale většinou Vám vydrží jeden týden. Před samotnou aplikací se vždy nezapomeňte důkladně osprchovat. Ale pozor na použitou sprchovou kosmetiku! Velkým obloukem byste se měla vyhnout sprchovým mlékům s obsahem oleje. Snadno by se mohlo stát, že Vaše opálení bude připomínat spíše puntíkatou srst dalmatina. Kosmetičky před samotnou aplikací doporučují důkladný peeling pokožky.

Svůdně opálená pokožka i v zimě

Svůdně opálená pokožka i v zimě (zdroj: bit.ly/1yDZ3hL)

Samotná aplikace je pak velmi snadná. Mléko či krém se nanáší pomocí aplikační rukavice nebo přímo prsty. Pokud budete provádět aplikaci holou rukou, nezapomeňte si poté velmi důkladně omýt ruce. Často se zapomíná na oblast mezi prsty, kam se však krém či mléko při nanášení snadno dostane. Krém či mléko roztíráme jedním pohybem a snažíme se o jednolitou vrstvu.

Pokud se stane a na rukou Vám zůstane nechtěné opálení, nezoufejte. Naštěstí existuje přípravek se kterým se snadno opálení zbavíte. Náš tip je ultrajemný odstraňovač Rimmel London Sun Shimmer Instant Tan Remover.

Pokud tedy přemýšlíte, jak na plese ještě více zazářit, vsaďte na krásnou opálenou pokožku, kterou si vykouzlíte i z pohodlí Vašeho domova.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This