Jak voní ouška parfému Playboy Generation For Her?

| 4.7.2017 | Dámské parfémy, Novinky | 0 komentářů

Dámský parfém Playboy Generation For Her a její černá ouška evokují rozvernost, která se stala erotickým symbolem po celém světě. Tato sladší vůně plná květinovo-ovocných tónů vás zaujme svým dráždivým sexappealem a zajisté se stane vaším oblíbeným parťákem do kabelky. Hodí se pro každodenní užívání a cenově je velmi přístupná.

Když se řekne Playboy, naskočí mi nahotinky, pánský časopis a pak Reese Witherspoon z filmu Pravá blondýna 1. Jenže Playboy již není jen o tomto, ale i o vůních, které mají za cíl upoutat pozornost.

Jaká tedy je Playboy Generation For Her? Pod černým vrškem v podobě zaječích oušek nás čeká směsice třešní, měsíčky mandarinky a pikantní růžový pepř. Něžný nádech parfému „zaviní“ jasmín s fialkou s hrstkou šťavnatých malin. Tyto svěží tóny jsou pozvolna vystřídány santalovým dřevem, pižmem a cedrem.

Playboy je pojem. Již více než 50 let je zajíček logem této americké značky. Pod slovem Playboy si představíme nejen pánský časopis, ale také oděv a parfémy. Nás dnes čekal dámský parfém Playboy Generation For Her. Tak co myslíte, jaký je? Stojí za to? Pro fajnšmekry je možné mít tuto příjemnou a nenásilnou vůni i v podobě deodorantu či sprchového gelu. Pokožka je vcelku pěkně provoněná, určitě neurazí.

Osobně se mi hodí pro věkovou kategorii do 25. Oceňuji, že je flakónek vůně Playboy Generation For Her praktický, jelikož je menší a vejde se pohodlně i do menší kabelky.

Závěr?

Ano, je dobrý. A ano, stojí za to. 🙂

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This