Jak vybrat ten správný make-up?

| 20.4.2017 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Video | 0 komentářů

Hledáte ten správný make-up ideální pro váš typ pleti? Podívejte se na naši velkou video recenzi, kde vám Katty ukáže make-upy pro každý typ pleti a věk a poradí vám, jak při volbě nového make-upu postupovat. Mezi favority jistě naleznete ten pravý make-up i pro svůj typ pleti.

Výběr make-upu není žádnou vědou, když víte, jak na to

O ikonách mezi make-upy jako je Estée Lauder Double Wear Stay In Place nebo neméně legendárním Revlon Colorstay jste jistě již slyšeli. Možná ale o nich nevíte zcela vše.

Blíže jsem si posvítili na všemi opěvované TOP make-upy z rozdílných cenových kategorií. Naše Katty si pod hledáček dala jak dražší a velmi kvalitní high-end make-upy, tak detailně otestovala i jejich levnější „drogérkové“ alternativy. Hledáte make-up se silným krytím nebo snad jen lehký fluid pro ucelení tónu pleti? Přijdete si na své – make-upy jsme pro vás rozdělili podle síly krytí, ale také podle využití.

Produkty z videa: 

Estée Lauder Double Wear
Revlon ColorStay smíšená/mastná pleť
Revlon ColorStay normální/suchá pleť
L´Oréal Paris Infallible 24h-Matte
Dermacol 24h Control
Gabriella Salvete Cover Foundation
Almay Clear Complexion
Max Factor Skin Luminizer
L´Oréal Paris True Match SPF17
L´Oréal Paris Infallible 24h
Lumene Natural Code Skin Perfector Matt
Revlon Nearly Naked
Guerlain Parure de Lumiere
Rimmel Fresher Skin
Estée Lauder Elighten EE 

Načerpejte zdarma mnoho praktických rad a poznatků, za které byste jinde museli platit tisíce za účast na profesionálních školeních vizážistů.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This