Jaká je nová Chloé Love Story?

| 12.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Někteří výrobci jako by se nám snažili schválně zamotat hlavu. Značka Chloé nejprve vyrukovala se sérií vůní, jež nesla právě jméno značky: Chloé, Chloé Intense, Roses de Chloé… Poté přišla na řadu nová vůně, která nese jméno Love. I ta se dočkala dalších variací. A teď jsem obdržela na otestování vzorek horké novinky: Chloé Love Story. Aha, zaradovala jsem se, nová Love – já mám tu vůni totiž ráda, tu romantickou pudrovost plnou kosatců a fialek, i vanilkovou hřejivost verze Intense –, a chutě jsem se postříkala…

Chloé Love Story


…a dost jsem se divila, protože tohle tedy nevoní jako Love, kde je pudr? Kde jsou mé kosatce?
Pak jsem si konečně našla obrázek flakónu (na vzorku nebyl) a bylo jasno. Love Story totiž nepatří do řady Love, ale do řady Chloé, se kterou má společný i známý hranatý flakon s reliéfními proužky.

Koupíte v našem e-shopu již dnes!

V jejím složení najdeme neroli, pomerančový květ, věncovec (stephanotis), pižmo a dřevité tóny. Základem vůně jsou květiny stejně jako u ostatních Chloé, ale nově v kombinaci s ovocem. Žádná z předchozích Chloé nebyla ovocně květinová, šlo v podstatě o čistě květinové vůně (nepočítáme-li lehký svěží závan ovoce ve chvíli, kdy se parfém teprve rozvíjí – např. mandarinka u Chloé Eau de Toilette, než ji přepadnou a přehluší zelené a dřevité tóny).

Chloe Love Story

Chloe Love Story zdroj: http://bit.ly/1lYVOys

Chloé Love Story je výrazně ovocná, voní po pomerančích a po neroli – vonné látce získávané z květů hořkého pomerančovníku, která v sobě spojuje ovocné, květinové a zeleně nahořklé tóny. I v pomerančovém květu najdeme kromě bílé květinové složky také špetku pomerančové svěžesti. To všechno dohromady vytváří klasickou květinově ovocnou vůni, kde jsou vyrovnané obě části.

Doporučila bych ji všem věkovým kategoriím jako vůni pro běžné každodenní nošení. Je velmi svěží a nejlepší bude určitě do teplých dnů.

„Ada pro pro Elnino.cz“

[Celkem: 4    Průměr: 3/5]
Share This