Jaká je nová Lady Gaga Eau de Gaga 001?

| 19.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 1 komentář

Zpěvačku Lady Gaga určitě znáte, i když se teď nějakou dobu příliš neobjevovala – až letos, kdy překvapila svým vystoupením na Oscarech a chystá nové album. Na trhu je také její v pořadí druhá vůně, kterou představila bez většího povyku loni na podzim. Jmenuje se jednoduše Eau de Gaga 001 – číslovka v názvu dává tušit, že by zřejmě mělo jít o celou série.

Vyvážená kompozice pro ni i něho

Eau de Gaga je unisexová a její stručné složení slibuje limetku, fialku, kůži a dřevité tóny. To všechno v ní také je a z toho vyplývá, že v dnešní recenzi nebudu moc objektivní, protože když mi naservírujete fialky na dřevě, nejsem daleko od toho lehnout si na záda a blaženě nastavit bříško k podrbání. Nebo spíš zápěstí k nasprejování.

Lady Gaga Eau de Gaga 001

Lady Gaga Eau de Gaga 001

Složení:
Hlava: limetka
Srdce: fialka
Základ: dřevité tóny, kůže

Eau de Gaga 001 začíná velmi intenzivní a jiskřivou limetovou sprškou, která nevydrží moc dlouho (jak je u citrusů zvykem) a po odeznění úvodu zůstává ve vůni už jen v podobě lehce nakyslého, kořeněného podtónu, který ovšem dobře souzní s dřevitým základem. Fialky nejsou v Eau de Gaga typicky žensky pudrové, spíš mužsky aromatické a tajemné. Postrádají bonbonovou sladkost, která dokáže některé „holčičí“ vodičky s fialkou pěkně zprotivit.

Moderní vůni Lady Gaga Eau de Gaga 001 nakoupíte na Elnino.cz již od 321 Kč. *

Slibovaná kůže je neznatelná

Kůži jsem naopak necítila vůbec. Možná by někomu sametovost Eau de Gaga mohla připomenout semiš, ale kdybyste se v ní snažili objevit klasické kožené tóny, budete dost zklamaní. Unisexovost se podle mého názoru podařilo dobře vyvážit – Eau de Gaga je dost něžná na to, aby ji mohla nosit žena, ale má dostatek maskulinních tónů, aby ji muži přijali jako jemnější kolínskou.

Moderní unisex vůně Lady Gaga Eau de Gaga 001

Vlastně je docela podobná slavné unisexovce CK One, ovšem modernější. Doporučila bych ji k vyzkoušení všem ženám, které mají rády fialkově a kosatcově sametové parfémy se svěžími tóny, jakou jsou třeba Prada Infusion d’Iris nebo Hermès Eau de Gentiane Blanche. Z mužů by se mohla líbit těm, kteří mají rádi aromatické a dřevité vůně, např. Bvlgari pour Homme, nebo moderní jemnější vůně typu Dior pour Homme.

Co na ni říkáte? Již jste měli tu čest okusit jiskřivou příchuť limetky? Napište nám Vaše názory na tuto nevšední moderní vůni.

* Uvedené ceny se mohou lišit dle aktuální cenové nabídky dodavatelů či probíhajících akcí.

Zdroj úvodního obrázku: bit.ly/1MMIGGg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This