Jaká je Truth or Dare by Madonna Naked?

| 29.7.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 3 Komentáře

Parfémy nesoucí název celebrit již předem lehce odsuzuji a škatulkuji si je do laciného a možná i lehce extravagantního zboží. Vůně má vypovídat příběh, jak ale může být bulvárem propíraná hvězda tvůrcem kvalitní vůně? Možná, že se přeci jen někdy vyplatí neuposlechnout svůj zdravý rozum a vyzkoušet i méně uznávané značky jako je např. Madonna.

Co skrývá lacině vyhlížející flakón?

Flakón vůně Madonna Truth or Dare by Madonna Naked mě utvrdil v mém přesvědčení, abych tuto celebritní vůni míjela obloukem. Nutil mě k rychlému soudu – flakón je stejně obscénní a lacině okázalý, jako vystoupení samotné Madonny. A jaký teprve musí být parfém samotný!?!

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked

Původně to měla být jen jakási řečnická otázka, na kterou jsem měla vzápětí dostat velmi překvapivou a neočekávanou odpověď. Až s opovržením, že takto parfémově degraduji, jsem s velkým sebezapřením opatrně stříkla do vzduchu několik málo molekul parfému (daly by se snad i spočítat na prstech jedné ruky). Nosní dírky jsem uvolňovala obezřetně pomalu a doslova se mi stával z čichového receptoru filtr, který byl připraven nežádoucí odér okamžitě zlikvidovat. Ale likvidovat nebylo co.

Vůně s osobitý charakterem

Prvních pár nesmělých nádechů stačilo k tomu, abych málem nahlas zvolala: „WOW“! Nechtěla jsem uvěřit tomu, že v tak designově odbytém flakónku se ukrývá vůně s osobitým charakterem a nevšedního složení. Ačkoli je z mého čistě osobního pohledu flakón kýčovitý, nedá se mu upřít příjemný úchop do ruky i samotná aplikace z rozprašovače.

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked

Svádivá – to vůni vystihuje nejlépe. Není to kočka domácí, ale divoká noční šelma, vytahující drápky oblé vanilky, krémových bílých a santalových dřev, neroli a benzoinu. Jde o povedenou, hřejivě kořeněnou, balzamikovou vůni s příjemným nádechem dřev a bílých květin. Je výrazná, avšak neobtěžující.

Mrkněte, jaká je jeho aktuální pořizovací cena.

Na důkaz obdivu k této vůni (a také tak trochu jako soukromou omluvu Madonně) jsem obratem učinila parfémovou objednávku. Opět jsem byla příjemně překvapena. Cena je tak příznivá, že si tuto vůni můžete klidně dopřát i den před výplatou.

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked detail

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked detail

Jaké jsou Vaše zkušenosti s parfémy nesoucí jméno slavných celebrit? Které podle Vás stojí za vyzkoušení a kterým se raději vyhnout velkým obloukem? Budu ráda, když se s námi podělíte o své zkušenosti. 

[Celkem: 3    Průměr: 5/5]
Share This