Jaro ve znamení parfémových novinek

| 4.4.2016 | Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

První parfémoví poslové jara v podobě novinek strategicky dosedli na své pozice, ze kterých je budete moci náležitě obdivovat, hodnotit a také spontánně pořizovat. A že jich je!

Svěží poslové jara

Povětšinou se opakují šablony předešlých sezon a k již stávajícím parfémům přibývají jejich odlehčené a inovované verze. Na tyto se tak mohou těšit především příznivci Olympey od Paco Rabanne – stejnojmenný dovětek Aqua ponese i název pánské vůně Invictus od téže značky. Na nové verze Invictus Aqua a Olympea Aqua se můžeme těšit hned zpočátku jara 2016. Obě jsou koncipovány s důrazem na vodní a svěží charakter těchto kompozic.

Na žhavou novinku od Lancome La Vie Est Belle Florale jsme si již posvítili v samostatné recenzi. První ohlasy na ni od zákazníků jsou veskrze výtečné i proto, že z této linie LVEB Florale vybočuje výraznou čerstvostí a odklonem od hutnějších gurmánských kompozic. Je to pro Vás krok správným směrem?

Lacoste má v rukávu hned 3 trumfy

Aby si vybrala opravdu každá žena, neponechal Lacoste nic náhodě a pro dámskou volenku posílá do parfumerií hned další rozšířenou kolekci parfémů L.12.12 Eau de Lacoste. Tři nové přírůstky reprezentují průsvitně bílý Elegant, něžně růžový Sparkling a trávově zelený flakón Naturalu.

Lacoste rozšířená kolekce

Rozšířená kolekce parfému L.12.12 Eau de Lacoste (zdroj: fragrantica.com goo.gl/z8l1KH, citováno dne 4.4. 2016)

Jejich mise mají různé cíle, ale každý z nich by měl zaujmout svým poselstvím, které ukrývají. Pořadí upřednosťovaných složek ve vůni usnadňují jejich názvy a poskytují tak prvotní vodítko k testování. Lacoste ví, že nálada se může měnit v závislosti na spoustě proměnných a asi i dává za pravdu zlým jazykům, kteří tvrdí, že ženy jsou ve změnách a počtu nálad neskutečné přebornice.

Vědom si této faktické skutečnosti vkládá do těchto třech voňavých novinek „lék“ na tyto náhlé změny stavů. Nová kolekce od Lacoste tak rozhodně ukojí váš momentální hlad po koktejlu z malin, mandarinek a ananasu, věhlasných makroncích i po výrazných květinových akordech.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This