Je nová verze parfému Stella (2014) opravdu jiná?

| 4.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

Milujete květinové vůně? Pak jistě znáte vůni Stella McCartney Stella, která spatřila světlo světa již v roce 2003. Původní dámskou vůni Stella si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Není se čemu divit, že nová reformulace této vůně, která byla na trh uvedena v roce 2014, se shledala s velkým očekáváním. V čem se liší od původní verze a je vůbec odlišná?

Davová psychóza ovládla parfumérie

Zlí jazykové již před samotným uvedením vůně Stella McCartney Stella (2014) tvrdili, že vůně obsahuje více alkoholu a celkově ztratila na své svěží čistotě. Osobně s davem leckdy až lehce fanatických odpůrců reformulací v tomto případě nesouhlasím. Stále je stejně půvabná jako v roce 2003, kdy jsme měli možnost prvně k této kytici přivonět a zamilovat se do ní. Obavy jsou přehnané a kritici tak trochu zbytečně dělají z komára velblouda. Pokud se chtějí světoví parfuméři i nadále udržet na výsluní, musejí lehce následovat požadavky současného trhu a brát v potaz Evropské směrnice.

Stella 2014

Stella McCartney Stella (2014)

Složení:
Hlava: pivoňka, růže, mandarinka
Srdce: růže
Základ: dřevité tóny, ambra

Rozdíly jsou jen nepatrné. Samozřejmě, pokud jste zarputilým fanouškem původní Stelly z roku 2003, rozdíl poznáte. Samozřejmě se nedá tvrdit, že vůně je na chlup totožná s tou, kterou jste na sobě měla možnost mít před několika lety, to je zhola nemožné, ale i s verzí z roku 2014 budete mít pocit, že se setkáváte se starou známou.

Nač otálet, kupte si vůni Stella ještě dnes!

Ideální dámská vůně na jaro

Nový design láhve může vzdáleně evokovat styl art deca. Posouvá vůni do vyšších sfér. Přiznejte si, komu by se nelíbilo dopřát si o něco větší luxus? Vůně vystihuje anglický šarm a noblesu. Působí zdvořile a pro svou dlouholetou oblíbenost i tak trochu nostalgicky.

Stella McCartney Stella (2014)

Ovocný akcent, jemuž vévodí mandarinka, je velmi decentní a rychle předává své pomyslné žezlo květům. Jak tedy plyne čas, místo sladkého a svěžího ovoce přebírá hlavní roli romantická růže, kterou doplňují čerstvě natrhané konvalinky a další bílé květy. Z vůně Stella 2014 na povrch více vyznívá pivoňka, která byla v původní verzi téměř neznatelná. Pokud si libujete pouze ve vůni připomínající čerstvě rozkvetlý záhon růží, může být pro Vás parfém Stella lehkým zklamáním.

Nové nebo původní vydání – osobně myslím, že budu i nadále fanouškem parfému od Stella McCartney, která je pro mě omamnou, květinovou královnou. A jaký je Váš názor na novou verzi vůně Stella z roku 2014?

[Celkem: 2    Průměr: 1.5/5]
Share This