Je tu měsíc plný oslav! Elnino.cz slaví 15. let s vámi!

| 9.10.2018 | Novinky, Soutěže a akce | 0 komentářů

Kdo by si před 15 lety troufal odhadovat, že se z malé, začínající firmičky na novopackém náměstí stane o pár let později mezinárodní společnost, která bude jedním z hlavních leaderů českého e-commerce. Ale je to tak! Nahlédněte pod pokličku parfumérie Elnino.cz, která vás i nadále bude těšit a bavit.

Oslavte s námi naše narozeniny!

A že je co slavit! Několikanásobná modernizace vzhledu webu i katalogu, navržení loga prestižním českým grafikem, otevření vlastní sítě kamenných prodejen u nás i na Slovensku, rozšiřování nabídky parfémů a kosmetiky, která dnes čítá více než 1 milion produktů, expanze na zahraniční trhy, získání prestižních cen ShopRoku,… To vše a mnohem více jsme mohli za ty roky vybudovat jen díky vám, našim věrným fanouškům a zákazníkům.

Slavíme 15. narozeniny

Slavíme 15. narozeniny

Snažíme se jít s dobou, sledovat trendy, nabízet vám žhavé novinky a být vám tak zase o krok blíž. Slevové akce, dárky k nákupu, doprava zdarma, soutěže o hodnotné ceny,… Každý týden něco nového, aby si mohl vybrat opravdu každý. Během celého měsíce na zákazníky čekají různá překvapení a zajímavé akce. Hned v úvodu října e-shop Elnino.cz spustil speciální narozeninový výprodej, ve kterém se ocitlo více než 800 produktů oblíbených vůní i kosmetiky.

Vývoj loga Elnino.cz

Vývoj loga Elnino.cz

Elnino.cz – jako jedna velká rodina

Do své práce vkládáme i kus nás, kus svého srdce, abychom vám tak mohli splnit všechna vaše voňavá přání a tužby. To úsilí, čas i práce ale stojí za to! Nic nedokáže povzbudit více, než kladný komentář, hodnocení či mail od našich zákazníků. Snažíme se, aby náš tým fungoval jako jedna velká rodina, která se na sebe může spolehnout a dokáže táhnout za jeden provaz, zabrat, když je třeba. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, ať už se to bude týkat výběru nové vůně, dárku pro babičku či výběru pleťového krému.

Parfumérie Elnino.cz

Parfumérie Elnino.cz

Podporujeme prevenci a zdraví #elninocz #prsakoule

Dobré činy tvoří dobré lidi – ať už se jedná o charitativní vánoční kampaně pro děti z dětských domovů či podporu regionálních projektů, Elnino.cz vždy rádo podpoří a pomůže. I v rámci naší jubilejní narozeninové kampaně jsme proto chtěli podpořit dobrou věc. Projekt neziskové organizace Loono.cz nás zaujal nejen svým výstižným #prsakoule, ale hlavně svým neutuchajícím a pozitivním nadšením kolektivu mladých lidí podpořit dobrou věc – osvětu v oblasti prevence onkologických onemocnění.

Podporujeme neziskovou organizaci Loono.cz

Podporujeme neziskovou organizaci Loono.cz

Věděli jste, že v rámci prevence, byste měli alespoň 1x měsíčně provádět tzv. samovyšetřování prsou a varlat? Loono.cz ve své kampani s výstižným názvem Sahám si na ně každý měsíc upozorňuje na vážnost nebezpečí onkologických nemocnění a zároveň v rámci workshopů učí, jak správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak případné nebezpečí včas. Aby svou kampaň mohli ještě více aktivně promovat a proškolovat tak v oblasti prevence ještě více lidí, rozhodli jsme se věnovat neziskové organizaci Loono.cz po celý narozeninový měsíc říjen každý den 1 500 Kč.

Krása a zdraví společně! Je nám ctí, že jsme mohli v rámci našich narozeninových oslav podpořit ve spolupráci s neziskovou organizací Loono.cz jejich kampaň #prsakoule na prevenci onkologických onemocnění.

Podporujeme prevenci

Podporujeme prevenci

Zdraví, je jednou z nejdůležitějších hodnot člověka. Pokud se tedy máme cítit v pohodě po všech stránkách, chtělo by to udělat něco navíc. Krok k prevenci, na kterou i nyní upozorňujeme. Poslechněte výzvu a myslete na své zdraví! Ten správný čas na prevenci je právě teď. Pravidelné samovyšetřování prsů a varlat je jakousi jistotou, že se ve vašem těle nic závažného neděje a přispěje i ke klidu duše. A samozřejmě i ke kráse, neboť bez zdraví není ani krásy.

[Celkem: 2    Průměr: 2/5]
Share This