Jedinečné parfémované oleje Frais Monde

| 25.11.2014 | A - G, Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy, Značky od A-Z | 2 Komentáře

Trpíte citlivou pletí? Máte rádi čisté přírodní esence? Dopřejte si voňavou péči, kterou Vám přinášejí pouze parfémované oleje Frais Monde. Poznejte, co jsou parfémované oleje vlastně zač a jaké jsou jejich přednosti. Vy i Vaše tělo si jejich jemnou péči zamilujete.

Jedinečnost olejové struktury

Olej je forma, která je pro rostlinné éterické oleje přirozená. Přírodní složky se v olejovém základě velmi dobře rozpouštějí a stávají se stabilní. Díky tomu jsou olejové výtažky silnější a trvanlivější. Zatímco běžný lihový extrakt ztratí po několika letech většinu svých tónů, správně uchovaný olejový extrakt vydrží až neuvěřitelně dlouho. Pokud jste si mysleli, že jsou parfémované oleje slabší, není to zcela pravda. I právě proto se staly součástí sortimentu Elnino.cz.

fm_cz_13.11

Jedinečné produkty značky Frais Monde

Díky olejové struktuře provoní Vaši pokožku parfémové oleje na mnohem delší dobu než běžné vůně. Vaše pleť bude navíc po celý den jemná a dokonale chráněná. Během letních dnů, kdy je citlivá pokožka vystavována nebezpečnému slunečnímu záření, není dermatology doporučováno používat běžné vůně s obsahem alkoholu. Nejen v těchto případech můžete sáhnout po parfémovaných vůních na olejové bázi.

Unikátnost parfémovaných olejů pocítíte ihned!

Jednou z mnoha výhod je použití olejů pro ty, kteří trpí citlivou pletí. Styk citlivé pleti s alkoholem ve vysoké koncentraci může zapříčinit začervenání, v extrémních případech až alergickou reakci. Ač se to může zdát šílené, pro mnohé lidi přináší použití běžných parfémů vytvořených na lihovém základu nechtěné svědění a zarudnutí pokožky v místě aplikace na kůži. Jedinou možnou alternativou jsou přírodní parfémované oleje.

V bohaté nabídce Frais Monde naleznete stovku rozličných vůní, které se stanou Vaším ideálním společníkem na cestách. Parfémované oleje Frais Monde neobsahují žádný alkohol ani konzervanty, není zde tedy žádné riziko alergické reakce. Jsou skvělou přírodní alternativou klasických vůní.

Správná aplikace parfémovaných olejů

Aby se mohla vůně naplno rozvinout, je třeba nanést několik kapek oleje na teplá místa na kůži jako např. na zápěstí, do jamky předloktí či za ušní boltce. Stačí opravdu jen malé množství parfémovaného oleje Frais Monde a celý den si budete užívat nádhernou a omamnou vůni čisté přírody.

Poznejte i kosmetiku Frais Monde!

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This