Jedinečné příběhy vůní Histoires de Parfums

| 7.4.2015 | H - O, Novinky, Značky od A-Z | 0 komentářů

Život v přítomnosti přináší neustále nové zážitky, které postupem času vytěsňují okamžiky z minulosti. Nikdy však nezapomeneme na to, co jsme v určitém okamžiku cítili. Dějiny si spojujeme s obrazy, vůněmi, zvuky. Pak stačí ucítit vůni a hned si na vše vzpomeneme. A přesně na základě této myšlenky vytváří své vůně značka Histoires de Parfums.

Parfémy plné slavných příběhů

Jména, příběhy, čísla, to vše přináší historie. Společnost Histoires de Parfums je relativně mladá značka, která se zabývá tvorbou niche vůní. V roce 2000 ji v Paříži založil Gérald Ghislain. Jako jeden z mála je Gérald Ghislain opravdu vystudovaný parfumér, který své odborné vzdělání získal na parfémové škole ISIPCA. Nejen díky své odbornosti je jeho hlavní myšlenkou udržovat know-how klasických francouzských parfémů.

gerald7

Gérald Ghislain (zdroj: bit.ly/1Inn2Zl, dne 7.4.2015)

Parfémy Histoires de Parfums představují luxus, ušlechtilost a tvořivost. Gérald je známí svou bujnou fantazií, veselou povahou a v neposlední řadě upovídaností, a tak se není čemu, že se snaží do svých vůní vnést i vlastní příběhy. Proto stejně jako stránky knih sepisují emoce a životní příběhy hlavních hrdinů, tak i vůně Histoires de Parfums mají vlastní příběhy plné vášně a emocí.

Najděte vůni Vašeho života

První kolekce čítá 12 vzácných a delikátních vůní, které spatřily světlo světa v roce 2000. Každá z nich je pojmenována dle roku narození slavné osobnosti či výrazné události, která posléze ovlivnila celou generaci. Svůdná a smyslná orientálně květinová vůně Histoires De Parfums 1876 byla inspirována příběhem slavné tanečnice Mata Hari, ročník 1826 vypráví příběh poslední francouzské císařovny Evženie z Montija, dále mezi slavnými roky nalezneme jména jako Hemingway, Giacoma Casanova či slavný francouzský kabaret Moulin Rouge. 

V pořadí druhá kolekce vypráví velmi osobitým stylem příběhy květin a rostlin, stejně tak i minerálních a živočišných složek. Parfém interpretuje hlavní složku jako živoucí bytost plnou vlastních pocitů a touhy.

pyramid-bottle

Mějte i Vy vlastní parfémovou knihovnu. (zdroj: bit.ly/1Inn2Zl, citováno dne 7.4.2015)

K dnešnímu dni tvoří portfolio značky Histoires de Parfums celkem 30 parfémů, z nichž nejstarší z nich byly vytvořeny v roce 2000 a nejnovější, z kolekce Opéra, pochází z roku 2014. Jednotlivé vůně si stále udržují nejvyšší možné standardy kvality, které jsou kladeny při výběru surovin, stejně jako při výběru lahví či balení. Jsou vyráběny v 15% koncentraci, což z nich dělá dlouhotrvající, delikátní vůně.

Nalezněte svůj příběh!

Zavřete oči a nechte se i Vy unášet příběhy delikátních niche vůní Histoires de Parfums. Který z nich uchvátí Vaše srdce?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This