Jednoduché trendy plesové líčení snadno a rychle

| 20.1.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Plesová sezóna je v plném proudu. Hledáte inspiraci na trendy líčení, při jehož tvorbě nebudete muset strávit 2 hodiny u zrcadla? Inspirujte se jednoduchým lookem, který zvládnete i s levnějšími kousky dekorativní kosmetiky. Stačí pouze nakombinovat kvalitní produkty a nebát se výraznějších odstínů. Výsledek bude stát za to.

1. Pleť

Každé líčení musí začínat dokonalou pletí. Trápí vás pupínky, tmavé kruhy pod očima či další nedokonalosti pleti? Žádný stres. Inovativní make-up  Max Factor Face Finity 3in1 Foundation převezme nad všemi neduhy absolutní kontrolu. Pleť sjednotí, zbaví vás viditelných nedokonalostí, které zakryjete jediným tahem, a dodá pleti matný finiš. Neutvoří žádnou nevzhlednou masku, právě naopak – pleť bude moci po celou dobu dýchat a působí tak na první pohled zdravě a přirozeně.

Nezapomeňte VŽDY na tvářenku, která setrvává jako jeden z hlavních trendů i do nového roku 2018. Jemná růžová tvářenka vám dodá jediným tahem štětce život do tváře.

I s levnějšími značkami dekorativní kosmetiky zvládnete plesové líčení

2. Oči

Kouřové oči ještě nikdy nezklamaly. Vždy budou sázkou na jistotu a nepřestanou nás bavit. Na ples sáhněte po očních stínech s jemnými třpytkami, které oči rozzáří. Do vnitřního koutku a těsně pod obočí naneste perleťový oční stín, nejlépe v krémové textuře. Podél horních řas vytvořte jemnou černou linku, kterou umocníte svůj sexy pohled na maximum.

3. Řasy

Kapitola sama pro sebe. Věděla jste, že bezchybné řasy nám dokážou zlepšit náladu? Nejzásadnějším krokem líčení je proto volba dokonalé řasenky. Řas na ples musí být ultra dlouhé, extra černé, husté, jednoduše perfektní. Řasenka Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume vše hravě zvládne v jediném tahu. Již roky se řadí mezi vůbec nejlepší řasenky světa, a to nejen díky nízké pořizovací ceně.

4. Rty

Stojíte před dilema – rtěnka nebo lesk? Klidně obojí! Tuto plesovou sezónu je totiž dovoleno cokoliv. Zapomeňte na kompromisy. Rtěnku naneste na celé rty a do jejich středu pak naneste trochu lesku. Ten rty opticky zvětší a vaše rty budou neodolatelně sexy.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This